Míša si chtěla vydělat na dovolenou! Stalo se ale něco děsivého

Mladá Slovenka si chtěla vydělat peníze na Kypru, aby mohla odjet na dovolenou do New Yorku a splnit si tak svůj sen. Vrátila se ale v takovém stavu, že už své tělo nedokázala ovládat. Devatenáctiletá Michaela z Veľkých Kýr u Nových Zámků na Slovensku ochrnula. Lékaři ale nevědí, co se jí stalo a nedokážou zdravotní problémy vysvětlit.

Takto šťastná dříve Michaela byla (zdroj Facebook.com)
Slovenka měla sen, který se jí už asi splnit nepodaří. Těžce vydělané peníze chtěla utratit za splnění svého snu. Odletět do USA! Z ničeho nic ale pociťovala zdravotní problémy. Začala ji bolet hlava a její stav se čím dál více zhoršoval.

Bolesti jí vystřelovali do ramene. Dokonce jí selhala bránice a tak okamžitě navštívila lékaře. Musí za ní dokonce dýchat přístroje. Pod lékařským dohledem strávila podle zpravodajského deníku tvnoviny.sk Michaela čtyři celé dny v umělém spánku.

Lékaři moc nevědí, pouze to... že ji zradila mícha. Proč a jak k tomu došlo? Nikdo neví. Dívka podlehla několika kontrolám. Ty ale stejně žádný verdikt nevynesli. Mladá dívka neměla žádný úraz, virus ani infekci. Příčina zdravotních problémů je opravdu záhadou.

Rodiče za pomoci její přátel převezli dceru na Slovensko, kde také už více než dva týdny leží v novozámecké nemocnici. Lékaři ani dnes neví, co onemocnění způsobilo a co jí v následujících dnech ještě čeká. Rodiče neztrácejí naději a stále věří, že se její stav zlepší. Oslovují soukromé kliniky a zahraniční mediky.loading...