Mladá dívka (31) pije denně 16 litrů piva! Nevystřízlivěla už léta!

Mladá pivařka by přepila každého, kdo by to zkusil. Jednatřicetiletá Dawn Marsdenová z Velké Británie je špičkou mezi alkoholiky. Přeci jen propije celou výplatu v hospodě, ale svými úspěchy se může chlubit.

Něco jako minerálka je jí cizí. Denně vypije neuvěřitelných 32 piv. Je až záhadou, jak se dokáže její organizmus s 16 litry chmelového moku vypořádat.

O jednatřicetileté dívce se ale média dozvěděla až nedávno, kdy se zpovídala u soudu  z několika krádeží v obchodech... samozřejmě pod vlivem.

Alkohol je droga jako jiná. Sice na něm není závislost stejná jako na konopí, ale v menší míře se to srovnávat dá.

Marsdenová je sice nezaměstnaná, ale každý den si kupuje to nejlevnější pivo ze supermarketů, které do sebe lije od ráda do večera. Vše jen proto, aby potlačila svoji závislost.

Před soudem dívka byla již mnohokrát! Většinou za drobné krádeže alkoholu nebo jídla. Ovšem právník jí z přestupků vždy dostal! Stačilo argumentovat vysokou závislostí na alkoholu.

Lékaři se schodují, že kdyby do sebe normální člověk nalil za jeden den tolik alkoholu jako Dawn Marsdenová, pravděpodobně by ho to zabilo.

Takovýmto jednáním si dívka za chvíli odrovná játra. 31-letá alkoholička má dvouletou dceru, která už je roky v pěstounské péči u jiné rodiny.


Máte nějaký rekord? Kolik dáte piv za den vy?


Ruský Street Figter pod vlivem alkoholu :D :Dloading...