Mladá maminka šokovala, jak vypadá po porodu! Šokující jsou i fotografie z těhotenství

To budete koukat! Diskutabilním tématem se stala mladá maminka, která sdílela veřejnosti své fotografie z doby před porodem a poté.


Chontel Duncan (29), fitness trenérka, je úplně normální a přitom výjimečná mladá maminka. Nejdříve chtěla jen ukázat, že všechny maminky nejsou stejné, jako přes kopírák.

Jejich postava nemusí být stejná jako ostatních, což si málo kdo uvědomuje. Podívejte se, jak vypadala Australanka v 38. týdnu těhotenství.

Ačkoli to neměla v plánu, fotografie vyvolaly mnoho kritiky. Mnoho žen ji nadávalo a říkalo o ní, že se moří hlady, že nemyslí na zdraví dítěte, neměla by sportovat…atd atd... Jenomže ona věděla pravdu.

Chontel se hlady netrápila! Jedla normální porce, jako každý jiný. Pravdou je, že pravidelně cvičí a to dokonce v těhotenství, je v dobré formě a zdravě se stravuje.

Cvičení a pravidelná strava má blahý vliv na váš metabolismus. Lépe řečeno, vaše tělo umí lépe využít podkožní tuk a dobře pracovat s cukry, které si díky pravidelné fyzické aktivitě nemusí ukládat do zásob.


Zkrátka u ní to funguje přesně, tak jak má. I když jí... Netloustne. Možná tomu nebudete chtít věřit, ale obě ženy byly víceméně ve stejném měsíci těhotenství. Velikost bříška je u každé úplně jiná :)

Genetika hraje svoji roli! Některé ženy mají rychlé spalování a jejich tělo rychle tráví, dokáže si poradit i s občasnou sladkostí. Prostě je to tak! Někdo si může za den dovolit větší porce a nějakou tu sladkost a jiný se zase musí omezovat.

Touto fotkou Chontel rozpoutala na internetu skutečnou bouři, což je však udivující vzhledem k prostému faktu, že každá žena je jiná… Před několika týdny přišel na svět její syn.

Jeremiah se narodil zcela zdravý! To vzalo vítr z plachet všem těm, kteří křičeli, že Chontel je nezodpovědná matka. Jeremiah je zdravý a krásný chlapeček!


Mladá maminka vypadá prostě úžasně…

Podívejte se, co napsala na Instagram sotva 5 dnů po porodu:

„Moje tělo je teď velmi citlivé.


Cítím se, jako bych vydržela 12 kol v ringu. Ještě mi musí klesnout otoky, musím se uzdravit.

Lékaři a sestřičky byli skvělí, proto doufám, že budu brzy v pořádku.Cítím se opravdu zvláštně bez toho velikého břicha a se synem vedle sebe a nikoli ve mě.

V jistém smyslu se mi po tom pocitu stýská, ale držet syna v náručí je nesrovnatelně lepší!Zatím se nemůžu vrátit k intenzivnímu tréninku, ale díky tomu mohu trávit více času se svým synem.

Chytlo mě to za srdce! Jeremiah má velkou chuť k jídlu a hodně spí.Jsem tolik vděčná za to, že se narodil zdravý a silný…

Nemůžu se už dočkat, až se naučím více o tom, co je to být matkou, no a uvidím, jak se s postupem času bude měnit moje tělo…“Mohou být různé způsoby, jak projít těhotenstvím, ale jedno je jisté – láska matky k dítěti je neochvějná.


loading...