Mladík měl 17 hodinovou erekci! Skoro mu ruplo v kládě

Třiadvacetiletý zaměstnanec hotelu Jason Garnett je jasný případ toho, že dlouho trvající erekce není nic pěkného. Přesto, že by mu mohl jakýkoliv jiný muž závidět, mladík by vám potvrdil, že příliš dlouhá erekce není zrovna nic co by jste chtěli. Doslova mu skoro ruplo v kládě.

Vše se odehrálo nedávno, kdy se mladík nemohl za boha udělat a erekce stále nepřestávala. Po 17 hodinách boje se svým pyjem, se mladík vzdal. Z obav, že by se umasturboval k smrti raději vyhledal odbornou lékařskou pomoc. Podle zahraničních důvěryhodných portálů, mu museli lékaři odebrat z penisu 1 litr krve.

V první fázi se lékaři snažili jeho vzrušení rozchodit injekcemi. Píchli mu 24 injekcí s látkou, které by jeho vzrušení měla eliminovat. Erekce bohužel neustoupila a lékaři se obávali že mu penis praskne. Přistoupili k odběru krve, který nakonec naštěstí zabral.

Vše to začalo ráno. Jason se probudil s klasickým raním ztopořením a myslel si, že mu brzo penis povadne. Nestalo se tak! Nemohl ani vyjít z domu. Zavolal do práce že se necítí dobře. Po hodině začínal mít podezření, že něco není v pořádku. Pár hodin masturboval, ale za boha se nemohl udělat a ztopořený penis mu stále stál. Po pěti hodinách to bylo k nevydržení.

Tato nemoc se nazývá Priapizmus a rozhodně bychom jí nikomu z vás nepřáli.

Přijde to z ničeho nic, bez jakéhokoli sexuálního podnětu. Jason se odvážil vyhledat lékařskou pomoc po 17 hodinách. Měl velké štěstí, že neutrpěl žádné následky na funkčnost jeho penisu.

"Šlo o nejhorší zážitek mého života. Prožil jsem horor na vlastní kůži. Kdybych měl popsat bolest, kterou jsem prožíval na stupnici od 0-10, bez váhání dám 10-tku, "uvedl pro deník The Sun.

Měl někdo z vás podobný zážitek? Nebojte se ho sdělit do komentářů níž ;-)

ilustrační foto Charli White via flickr.comloading...