Mladík měl abnormální srdce! Explodovalo mu v těle

Bylo mu teprve devatenáct let! Tak mladý zemřel tento mladík a důvod vás bude šokovat! Andrej původem Slovák žijící ve Velké Británii zemřel dosti zvláštním způsobem před supermarketem.

Všechno začalo svaly. Samozřejmě jako každý jiný hetero se chtěl líbit dívkám a to ho přivedlo do situace, kterou by snad z vás nikdo neudělal. Jeho symbolem byl herec Dwayne Johnson (43)! Chtěl být jako on...

Dvakrát denně Andrej posiloval a užíval steroidy! Jeho svaly rostly neskutečným tempem a objem se zvětšoval. Jenomže každý z vás už ví, že steroidy jsou špatné a tělo takový dlouhodobí nápor neunese!

Jeho rodina teď musí zajišťovat pohřeb, na který nemá. Na internet umístili příčinu jeho smrti a vytvořili sbírku, kde můžete přispět na jeho pohřeb. Na účtě je přes 4 000 liber od různých lidí.

V domě, kde mladík žil se našly 4 různé druhy steroidy. Andrej rozhodně neměl brát ani jedno toto svinstvo, natož čtyři! Jeho srdce bylo tak veliké, že vážilo o 200 gramů více, než má průměrný srdeční sval (400 až 500g).

Díky steroidům jeho srdce vzrostlo o 50%, než je běžná hmotnost a pak doslova explodovalo v těle. Není to nic příjemného a tak se raději vyvarujte steroidům a užívejte maximálně potravinové doplňky. Cvičte pravidelně za delší dobu dosáhnete stejných úspěchů zdravou cestou...loading...