Mobilní telefon skoro zabil 12 letého chlapce! Přišel o oko i prst

Teprve dvanáctiletý chlapec se stal obětí elektroniky, jehož exploze mobilního telefonu zmrzačila s následky na celý život.

Kdo by to řekl! Všichni nosíme mobilní telefony po kapsách, v ruce ho máme téměř jednu čtvrtinu dne, nemůžeme bez něho spát, ale napadlo by vás někdy, že může mobil explodovat?

Přístroj při nabíjení vybuchl teenagerovi na konci ledna a utrhl mu ukazováček na pravé ruce a také nevratně poškodil jedno oko.

Osudná chvíle se stala v momentě, když se dvanáctiletý Číňan Meng Jisu natahoval po telefonu, který měl zrovna zapojen do nabíječky.

Telefon explodoval a extrémní síla výbuchu mu utrhla prst a poškodila pravé oko tak moc, že na něj klučina oslepl.

Chlapec byl ihned převezen do nemocnice a podle deníku Daily Mail je jeho stav stabilizovaný a chlapec není v ohrožení života.

Zatímco výbuch utrhl ukazováček okamžitě, o zrak přišel Číňan kvůli kouskům plastu, které se mu zaryly do obličeje. Exploze poškodila i další prsty na pravé ruce.


Z fotografií není poznat, o jakého výrobce telefonu se jedná, ale jak je známo, někteří výrobci dokáží hlavně v Číně vyrobit a prodat telefon velmi pod cenou.

Byla to scénka jako z hororu! Starší sestra uslyšela hlasitou ránu a ihned se běžela podívat, co se děje. Našla zraněného chlapce pokrytého krví!

Ošetřující lékař uvedl, že chirurgové se ani nepokoušeli utržený prst přišít, protože ho rodina s sebou vůbec nepřivezla. Operace trvala bez mála 5 hodin!loading...