Modelka chtěla oko jako démon! Nepovedlo se a brzy toho litovala

Chtěla se trošku vylepšit a být více sexy! Udělala ale chybu a brzy svého rozhodnutí sakra litovala. Nyní se snaží upozornit ostatní, aby nešli v jejích šlépějích a neudělali stejnou chybu.

Chybovat je lidské a hodně z nás v mládí vyzkoušelo mnoho extrémů. Kolik lidí vyzkouší drogy či se nechá tetovat a pak toho lituje?

Kanadská modelka Catt Gillingerová (24) z Kanady podstoupila tetování oční bulvy a na to náhle přestala vidět na jedno oko.

Znáte to, když se pro něco nadchnete. Nejdříve jste vzrušeni a vypadá to jako super nápad. Modelka si myslela, že by jí to v budoucnu mohlo přinést i lepší kšefty.

Jak ale později sama přiznala, byla to obrovská chyba a teď ji čeká dlouhý ozdravný proces.

Gillingerová na facebooku zveřejnila fotografie svého oka, ze kterého tečou fialové slzy.

http://thechronicleherald.ca/sites/default/files/imagecache/ch_article_main_image/articles/JDT102428763_0.jpg

Modelka si podle jejích slov nechala tetování udělat, aby se "cítila lépe ve svém těle". Její pohled na věc se s komplikacemi rychle změnil a nyní však chce lidi odrazovat, které by napadlo něco podobného.

Gillingerová dále bojuje o to, aby se v této oblasti udělal důkladný výzkum zaměřený na různá rizika spojená s tetováním tak citlivého orgánu, jakým oko nepochybně je.„Doktoři tvrdí, že se můj zrak už nezlepší. Buď o něj přijdu úplně, nebo budu vidět rozmlženě. Doufám, že léky nebo operace by mohly pomoci zabránit zhoršení. Jsem ale bojovnice, nikdy se nevzdám,“ napsala zoufalá modelka ke svým fotoografiím na Facebooku. Nyní se chystá soudit s tatérem, který podle ní dal do jehly moc inkoustu.loading...