Modelkou v 86 letech? Tahle babča v kožichu má víc odberatelů než Leoš Mareš

Tahle svižná stařenka ve svých 86 letech dokazuje, že je věk jen pouhé číslo. Takže jestli chcete udělat díru do světa, honem kupte své babičce smartphone, nainstalujte Instagram a se svým profilem může také dobít svět :D

Takhle to bohužel jednoduché není. Nechceme všechny seniory nějak podceňovat,  ale troufáme si však tvrdit, že naši prarodiče mnohdy nemají ani tušení, že existuje nějaký Instagram nebo Twitter, natož aby tyto sociální sítě aktivně používali.

A to je to, co dělá čipernou důchodkyni Baddie Winkle (86) jedinečnou. Svými příspěvky vesele strčí do kapsy leckteré třináctileté teenagery a Youtubery. Ráda se obléká jako raperka Sharlota, žije streetový krušný život jako Leoš Mareš v době slávy, kdy dělal moderátora Superstar a jezdil si v červeném Ferrari.

Prostě žije sen nás všech, krom toho, že mi bychom si navrch ještě hodili pár Playboy zajíčků :D


Závidíme Baddie její sebedůvěru, mladického ducha a počet odběratelů na instagramu, který dosahuje tří milionů. Není divu, že je babička Baddie tak slavná, úspěšná a na stará kolena dokonce prorazila do světa modelingu a stala se tváří značky DimePiece L.A.  Má vtip i šmrnc a to se nám na ní líbí!


Zatímco jiné (leckdy o polovinu mladší) dámy propadají splínu při sebemenší vrásce či nedokonalosti postavy, Baddie Winkle se nestyděla pro šťavnatou kampaň svléknout rovnou do plavek.

Svoji postavu neřeší, nepřežírá se, jak je tomu v Česku na denním pořádku a nemusí chodit ani do fitka.

Granny Model EMGN1

Granny Model EMGN4

Pakliže hledáte útěchu a ztělesněný důkaz toho, že život po třicítce nekončí, nýbrž sotva začíná, jste na správné adrese.

Dělejte co vás baví a nežijte stereotypní život! Pokud děláte každý den to samé, děláte asi něco špatně :)

baddie winkle

baddie winkle

baddie winkle

Granny Model EMGN3

Zdroj: huffingtonpost.com, emgn.com, galoremag.comloading...