17.01.2019 by Rudolf Hasák

Možná vám chybí jen motivace! Tento muž shodil 215kg za 365 dní

fitness, obezita, motivace, předsevzetí, muž, zhubl, zhubnout, video

Proč si lidé na začátku roku dávají předsevzetí? Málokdo ho dodrží a svého cíle nedosáhne! Podle staré statistiky z roku 2017 chce 47% lidí od nového roku začít hubnout! Kdo ale vydrží? Lidem zkrátka chybí motivace.

Kdo ale chce, dokáže cokoliv! Stačí si vzpomenout na život Arnolda Schwarzenegger, který v podstatě z ničeho vybudoval tělo plné svalů, stal se filmovou hvězdnou a dokonce později i guvernérem Kalifornie. A tak proč byste nemohli být i vy tím, čím chcete?

Vance Hinds pracuje ve Spojených státech amerických na prokuratuře. Za svůj život  vystřídal několik prací, ale nikdy neměl tendenci se nějak moc hýbat, a tak za dlouhá léta přibral stovky kilogramů.

Znáte to! Prostě to pohodlí... všude si vozíte zadek, přijdete z práce a jediné na co se těšíte je gauč a pivko v ruce. Občas se rozhodl, že začne kila shazovat, více se hýbal a cvičil, avšak vždy skončil dříve, než by mohl čehokoli dosáhnout.


Nešlo to tak, jak si představoval. V listopadu minulého roku proto udělal krok do neznáma. Svůj progres zveřejňoval od 19. listopadu na sociálních sítích, aby ho mohli lidé na internetu kontrolovat a nakopnout ho, ať se neustále nevzdává.

Vydařilo se! Protože podpora na sociálních sítích byla silná. Psali mu lidé z Austrálie či Kanady, že ho sledují a drží mu palce. Jednoho dne ho dokonce na ulici zastavil náhodný chlápek a popřál mu hodně štěstí se shazováním kil, prý mu to jde skvěle.

Vance se věnoval aerobiku, pravidelně chodil na procházky, lépe se stravoval, do svého denního režimu zapracoval i jógu a po 365 dnech se z něj stal nový člověk, do kterého byste jen stěží řekli, že je ta jedna a samá osoba.

Začínal na váze 215 kilogramů, přičemž po jednom celém roce vážil o 90 kilo méně. O své cestě za zdravějšími zítřky natočil video, které by tě před příchodem nového roku mohlo parádně motivovat.


Zdroj: Youtube.com, Refresher.cz

Nic není nemožné! Pokud chcete něco zvládnout, ať je to cokoliv... hubnutí nebo naopak chcete nabrat svaly, vypadat jako Rambo nebo máte životní cíl,... chcete si splnit sen, nač váhat a rovnou se do toho neobout? Nikdy není pozdě a bez práce se to samo neudělá. :)Komentáře