Možná vám chybí jen motivace! Tento muž shodil 215kg za 365 dní

Proč si lidé na začátku roku dávají předsevzetí? Málokdo ho dodrží a svého cíle nedosáhne! Podle staré statistiky z roku 2017 chce 47% lidí od nového roku začít hubnout! Kdo ale vydrží? Lidem zkrátka chybí motivace.

Kdo ale chce, dokáže cokoliv! Stačí si vzpomenout na život Arnolda Schwarzenegger, který v podstatě z ničeho vybudoval tělo plné svalů, stal se filmovou hvězdnou a dokonce později i guvernérem Kalifornie. A tak proč byste nemohli být i vy tím, čím chcete?

Vance Hinds pracuje ve Spojených státech amerických na prokuratuře. Za svůj život  vystřídal několik prací, ale nikdy neměl tendenci se nějak moc hýbat, a tak za dlouhá léta přibral stovky kilogramů.

Znáte to! Prostě to pohodlí... všude si vozíte zadek, přijdete z práce a jediné na co se těšíte je gauč a pivko v ruce. Občas se rozhodl, že začne kila shazovat, více se hýbal a cvičil, avšak vždy skončil dříve, než by mohl čehokoli dosáhnout.


Nešlo to tak, jak si představoval. V listopadu minulého roku proto udělal krok do neznáma. Svůj progres zveřejňoval od 19. listopadu na sociálních sítích, aby ho mohli lidé na internetu kontrolovat a nakopnout ho, ať se neustále nevzdává.

Vydařilo se! Protože podpora na sociálních sítích byla silná. Psali mu lidé z Austrálie či Kanady, že ho sledují a drží mu palce. Jednoho dne ho dokonce na ulici zastavil náhodný chlápek a popřál mu hodně štěstí se shazováním kil, prý mu to jde skvěle.

Vance se věnoval aerobiku, pravidelně chodil na procházky, lépe se stravoval, do svého denního režimu zapracoval i jógu a po 365 dnech se z něj stal nový člověk, do kterého byste jen stěží řekli, že je ta jedna a samá osoba.

Začínal na váze 215 kilogramů, přičemž po jednom celém roce vážil o 90 kilo méně. O své cestě za zdravějšími zítřky natočil video, které by tě před příchodem nového roku mohlo parádně motivovat.


Zdroj: Youtube.com, Refresher.cz

Nic není nemožné! Pokud chcete něco zvládnout, ať je to cokoliv... hubnutí nebo naopak chcete nabrat svaly, vypadat jako Rambo nebo máte životní cíl,... chcete si splnit sen, nač váhat a rovnou se do toho neobout? Nikdy není pozdě a bez práce se to samo neudělá. :)loading...