Muž šel do hospody NA JEDNO pivo! Probudil se v Londýně…2700 km daleko

Hospody v Rumunsku mohou být docela zrádné! To si pamatujte, pojedete-li tam jednou na dovolenou, protože cesta zpět domů, až se ráno probudíte pro silné kocovině, by vás mohla vyjít nemalo draho.

Mihai Danciu, měl večer v plánu prostě to, co uzná za vhodné skoro každý chlap. Jako u nás v Česku je večerní hospůdka skoro tradicí, tak nějak se to traduje všude... jenže za tento prohřešek solidně Mihai zaplatil.

Chtěl si prostě zajít jen na jedno do hospůdky v Rumunsku, ale ráno se probudil v Londýně, tedy asi 2 400 kilometrů od domova.

Nezaměstnaný muž řekl, že poslední věc, kterou si z onoho večera pamatuje je, že se s přáteli v hospodě v Albesti v Rumunsku vsadil, že si najde práci.

Man Wakes Up From Trip To Local Pub 1675 Miles Away In London Capture 3 1

Zdroj: CEN, unilad.co.uk

Z malého přínosu financí byl už celý nešťastný a chtěl konečně zase pracovat. Poté už si jen vzpomíná, že se ráno probudil zbitý plný modřin na nádvoří v jedné londýnské budově. 

Byl odvezen do nemocnice Whipps Cross v Londýně. Teď se marně snaží vzpomenout, co se že se to minulou noc stalo.

Man Wakes Up From Trip To Local Pub 1675 Miles Away In London Capture 1

Zdroj: Google MAPS

Sestra Adina Costacheová zveřejnila na Facebooku jeho fotku a popisek, kde prosí o pomoc při zjišťování, co se v noci dělo. Možná že někdo muže pozná a pomůže rozlousknout velký oříšek či jeho příběh zůstane navždy nezodpovězený.

ZDROJ: Unilad.co.ukloading...