Muž v Teplicích skočil pro řetízek do kanálu! Koukaly jen nohy

Co se událo v noci z pondělí na úterý byste ani nevěřili. Městská policie v Teplicích musela řešit neobvyklý případ, kde musela vyprostit muže uvízlého ze dna kanálu, ze kterému koukali ven pouze chodidla.

Hlídku zavolal náhodný kolemjdoucí, který se všiml podezřelé aktivity v Thámově ulici a zavolal hlídku o pomoc. Strážníci policie jednali intenzivně, "chytili muže za nohy a z proklaté pasti ho vytáhli",řekl pro deník Právo ředitel městské policie Michal Chrdle.

Muž který v kanálu uvízl byl známým bezdomovcem. Strážníkům vysvětlil, jak se tam dostal a "sdělil jim, že měl halucinace a proto na dně kanálu zahlédl zlatý řetízek. Kanál byl ovšem tak těsný, že se nemohl bez pomoci dostat ven,“řekl ředitel městské policie Chrdle. Po vyproštění byl bezdomovec při vědomí a halucinace neměl!

Dnes měl více štěstí, než rozumu, ale kdyby ho muž procházející kolem nezahlédl, mohlo jít dokonce i o život. Kuriózní případ se obešel bez viditelných zranění, muž bez domova odmítl preventivní lékařskou prohlídku, vrátil víko kanálu zpět a odešel jako by nic.

Foto zdroj: Městská policie Teplice, Policie ČRloading...