Muž žádal svou přítelkyni o ruku celý měsíc! Ona o tom vůbec nevěděla

Žádost o ruku je velkým momentem, kdy si v životě utvrdíte to, že jste s tou pravou. Na tento moment žádná nevěsta nikdy nezapomene. Ovšem to platí jen tehdy, že si na žádost o ruku bude pamatovat.

I mladá američanka Cally Read (28) na tuto nezapomenutelnou chvíli svých zásnub bude vzpomínat. Dlouhou dobu totiž ani nevěděla, že vůbec proběhly!

Její životní partner Edi Okoro (30) se rozhoupal a rozhodl, že konečně požádá svou přítelkyni Cally o ruku. Jelikož je to ale starý vtipálek, nedalo se také čekat nic jiného. Rozhodl se to pojmout trochu netradičně... Prostě si ze své budoucí manželky trochu udělal prdel.

Edi koupil prstýnek, ale rozhodl se, že své nastávající ho jen tak nedá.

Přítelkyni chtěl požádat o ruku ve správný čas, proto s sebou nosil prsten, kamkoli šli.


Po celou dobu jednoho měsíce si z ní totiž dělal legraci a žádal jí ruku takovým způsobem, že o tom Cally ani nevěděla.
„Po asi měsíci čekání na pravý moment jsem seděl na gauči a obdivoval jsem svého drahouška (ano, v té době už jsem byl s prstenem propojený). Cally mě skoro přistihla, jak na něj zírám. A to mě ponouklo. Všechny ty promarněné příležitosti se spojily v myšlenku - Cally neví, že mám prsten. Měl bych ty momenty začít dokumentovat,“ uvedl Okoro. A tak začal.

Prstýnek jí položil ve spaní do dlaně či ho zrovna držel ve chvíli, kdy byla jeho nastávající velmi zaneprázdněna či k němu byla zrovna otočená zády.

„Chtěl jsem pořídit co nejvíc fotek, v odvážných situacích, dokud nepřijde ten pravý moment, nebo dokud mě (Cally) nenachytá, v tu chvíli bych ji požádal o ruku,“ svěřil.Potom, co Edi pořídil několik vtipných fotografií, usoudil, že žertů už bylo dost a s Cally se doopravdy zasnoubil.


https://i.imgur.com/pKaw7k7.jpg

Jeho snímky napálené přítelkyně jsou však nyní hitem internetu a snoubenci tak mají na tuto velkou životní událost obrovskou vzpomínku.loading...