04.10.2017 by Rudolf Hasák

Myslela si, že je krásná! Sexy fotografie lehce obézní ženu stály kariéru

práce, obezní žena, krása, tělo, hubnutí

Když mladá Stephanie sdílela své fotografie, nevěděla, co způsobí. Dívka chtěla ukázat vkusnou erotiku a to, že i obézní žena může být krásná. Bohužel fotografie se staly rychle virálními a místo užitku přinesly spíš neštěstí.

Snímky Stephanie a jejího snoubence Arryna doslova obletěly svět. Sdíleli se Facebookem rychlostí blesku a tak je možné, že jste již nějaké na internetu zahlédli. 

Stephanie chtěla ukázat světu, že i XXL dívky mohou být krásné, ale jen si tím zarazila hřebík do rakve.

Původní plán, inspirovat své vrstevnice, že i lehce obézní ženy jsou přeci svým způsobem krásné, jí nevyšel.

Když se nadřízení Stephanie dozvěděli, v jakých odvážných pózách se nechala vyfotit, nemohli si dovolit zaměstnávat někoho, kdo se takto prezentuje na internetu a riskovat pošpinění jméno společnosti... prostě jí dali padáka.

https://i.imgur.com/hek36Pr.jpg

zdroj: boredpanda.com

„Jsme spolu dva roky. Vždycky mě ujišťoval, že jsem krásná. Ať už oblečená, nebo ne. A díky jeho podpoře jsem nebyla nervózní,“ popsala zamilovaná Stephanie po focení se svým snoubencem.

"Mnoho lidí mne podporovalo a tvrdili, jak se jim fotky moc líbily. Jsi krásná mi psali do komentářů“, vyjádřila se k situaci.

Pokud by se fotografie od fotografky Brii Terry z agentury Wolf & Rose Photography nedostaly do rukou společnosti, ve které Stephanie pracovala, rozhodně by jí to takto neublížilo.

https://i.imgur.com/AaW9ShA.jpg

zdroj: boredpanda.com

Vedení si ji předvolalo na kobereček a dalo jí výpověď. Byla na fotky náležitě pyšná a vyhazov ze společnosti, které věnovala píli a odhodlání, ji ranil.

„Dala jsem společnosti rok života, pracovala jsem tvrdě a oni mě vyhodili za něco tak pozitivního, za něco, na co jsem byla hrdá, co mi pomohlo jako ženě, bylo to bolestivé,“ prohlásila Stephanie, která nyní čeká s Arrynem miminko.

Veřejnost je ale na její straně. Je pravda, že si fotografie měla nechat jen pro osobní užití a rozhodně je neventilovat do světa, ale znáte to. Lidé potřebují desítky lajků pro zvednutí svého ega, aby se cítili dobře.

Někteří lidé dokonce Stephanii nabádají, aby zkusila XXL modeling.Komentáře