Myslela si, že je krásná! Sexy fotografie lehce obézní ženu stály kariéru

Když mladá Stephanie sdílela své fotografie, nevěděla, co způsobí. Dívka chtěla ukázat vkusnou erotiku a to, že i obézní žena může být krásná. Bohužel fotografie se staly rychle virálními a místo užitku přinesly spíš neštěstí.

Snímky Stephanie a jejího snoubence Arryna doslova obletěly svět. Sdíleli se Facebookem rychlostí blesku a tak je možné, že jste již nějaké na internetu zahlédli. 

Stephanie chtěla ukázat světu, že i XXL dívky mohou být krásné, ale jen si tím zarazila hřebík do rakve.

Původní plán, inspirovat své vrstevnice, že i lehce obézní ženy jsou přeci svým způsobem krásné, jí nevyšel.

Když se nadřízení Stephanie dozvěděli, v jakých odvážných pózách se nechala vyfotit, nemohli si dovolit zaměstnávat někoho, kdo se takto prezentuje na internetu a riskovat pošpinění jméno společnosti... prostě jí dali padáka.

https://i.imgur.com/hek36Pr.jpg

zdroj: boredpanda.com

„Jsme spolu dva roky. Vždycky mě ujišťoval, že jsem krásná. Ať už oblečená, nebo ne. A díky jeho podpoře jsem nebyla nervózní,“ popsala zamilovaná Stephanie po focení se svým snoubencem.

"Mnoho lidí mne podporovalo a tvrdili, jak se jim fotky moc líbily. Jsi krásná mi psali do komentářů“, vyjádřila se k situaci.

Pokud by se fotografie od fotografky Brii Terry z agentury Wolf & Rose Photography nedostaly do rukou společnosti, ve které Stephanie pracovala, rozhodně by jí to takto neublížilo.

https://i.imgur.com/AaW9ShA.jpg

zdroj: boredpanda.com

Vedení si ji předvolalo na kobereček a dalo jí výpověď. Byla na fotky náležitě pyšná a vyhazov ze společnosti, které věnovala píli a odhodlání, ji ranil.

„Dala jsem společnosti rok života, pracovala jsem tvrdě a oni mě vyhodili za něco tak pozitivního, za něco, na co jsem byla hrdá, co mi pomohlo jako ženě, bylo to bolestivé,“ prohlásila Stephanie, která nyní čeká s Arrynem miminko.

Veřejnost je ale na její straně. Je pravda, že si fotografie měla nechat jen pro osobní užití a rozhodně je neventilovat do světa, ale znáte to. Lidé potřebují desítky lajků pro zvednutí svého ega, aby se cítili dobře.

Někteří lidé dokonce Stephanii nabádají, aby zkusila XXL modeling.loading...