Na trh jde ANTIKONCEPCE pro muže! Dívkám se uleví

Možná že je to sen každé dívky! Konečně nebudou muset polykat ty zpropadené pilulky. Vědci přicházejí se zaručenou a dlouhotrvající antikoncepcí pro muže. S touto novinkou musela přijít určitě nějaká žena, kdo jiný by byl toho schopný? Nejde o nic jednoduchého, protože pilulky to rozhodně nejsou.

Dlouho se přemýšlelo a vymýšlelo, jak zakázat únik spermií, aby nedošlo k oplození vajíčka. Kromě vasektomie zatím neexistovalo jiné řešení. Teď to konečně vypadá, že mužská antina je tady. Přijde revoluce?

Dámy, pokud jste si mysleli že chlap polkne prášek, jste úplně vedle! Takhle to prostě nefunguje a metoda je o dost bolestivější. Celé řešení je totiž v podobě injekce, která se píchne nad varlata a aplikuje se látka, která zabrání spermatu k cestě ven.

Stojí to ale za tu bolest? Funkčnost antikoncepce je odhadováno průměrně na deset let. Poté si páni musejí znova přijít, kdy jim bude zase zabodnuta injekce s další látkou nad varlata. Ovšem teď je aplikován hydrogenuhličitan sodný, který Valsalgel rozpustí a tak zase můžete mít děti.

Výzkum již trvá roky! Zatím nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky a tak se s největší pravděpodobností začne PÁNSKÁ ANTIKONCEPCE brzy prodávat. Zkoumána je již od roku 2002, kdy byl na chvíli vývoj pozastaven.loading...