Namakanou ženu vyhodili z fitka! Svým tělem ztrapňovala ostatní

Ne, netaháme vás za nos! Chodila do fitka dokud jí odsud nevyhodili. Důvod byl ten, že svou postavou ztrapňovala ostatní členy fitness centra.

Jednoho dne si jako obvykle Tiffany Austinová z Kalifornie zašla do jedné z poboček Planet Fitness ve městě Richmond. To ale ještě netušila, že se ve fitku ani neohřeje. Po pár minutách jí totiž manažer podniku vyhodil se slovy, že svým tělem ztrapňovala ostatní.

Zajímavé je, jak dokáží závistiví Američané vnímat skutečnost. Člověk by neřekl, že tak vyspělá země je už někde za hranicí lidského chápání.

Tiffany byla nedávno účastníkem dopravní nehody. Lékaři jí po zotavení doporučili zdraví pohyb. Začala běhat a chodit na pravidelné procházky. Američanka chodila pravidelně do posilovny a aktivně se zapojovala do nejrůznějších sportů.

Její tělo bylo s porovnáním před nehodou k nepoznání. Podařilo se jí shodit několik kilogramů váhy a vyrýsovat si tělo.

Když se ale vydala do zmíněného fitka Planet Fitness... vyhodili jí ven! Ti se hájí tím, že svým tělem ztrapňovala klientelu. To je ale dáno tím, že do této posilovny mají přístup přednostně tlouštíci.

Skupina lidí, co bojuje s nadváhou. Planet Fitness má předplaceno 5 milionů členů! Tiffany mezi nimi tedy působila jako pobouření!


Ohřála si svaly jen pár minut. Poté co naskočila na běžecký pás, za ní po pár minutách přišla zaměstnankyně, která jí rozzuřeným hlasem sdělila, aby si na sebe laskavě dala tričko. Svým tělem jim rozrušila klienty.

To si ale Tiffany nenechala líbit! Nechala si zavolat manažera, který se ale zastal svého personálu. Tiffany dostala zpět své peníze a podělila se o vše s médii.loading...