Narodilo se štěně s knírkem! Najde roztomilý Salvador páníčka?

Toto roztomilé štěně, které byste chtěli asi rovnou domů, nemělo zrovna hladký průběh do života. Ovšem to se brzy zlepší... a to díky jeho neobvyklému vzhledu.

Fenka křížence má totiž pod čumákem skvrnu, která se podobá knírku slavného malíře Salvadora Dalího. Proto získala i svou přezdívku - Salvador Dolly. Už beztak roztomilému štěněti neobvyklá ozdoba jen přidává na rozkošnosti.

Chybělo přitom málo, a místo teplého pelíšku a mezinárodní pozornosti měla fenka mnohem horší zázemí a možná by ani nepřežila. S matkou a sourozenci totiž žila na ulici.

https://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2019/08/handlebar-mustache-puppy-salvador-dolly-heartsandbonesrescue-8-5d441d7c50f3f__700.jpg

První velkou kliku však měla poté, co ztrápenou rodinku našli dobrovolníci organizace Hearts & Bones. Psí bezdomovci pak získali přístřeší a péči v jednom z útulků v Dallasu.

Již brzy ale rodinu čeká velká cesta! Koncem srpna se vypraví, samozřejmě za pozorného lidského doprovodu, do New Yorku, kde snad všichni konečně najdou nový, stálý domov.Malá psí celebrita bude mít hledání zřejmě celkem jednoduché.

Už nyní prý pracovníci útulku dostávají ohledně svěřence spoustu dotazů. Zároveň ale upozorňují, že dalším devíti sourozencům sice chybí knírek, roztomilosti však mají i tak na rozdávání.loading...