Natalia Kuzněcová (26) začala cvičit ve 14 letech! Od té doby nezastavitelně roste

Obří osvalená žena, kterou byste s přehledem mohli přirovnat k Schwarzenegerovi v nejlepší formě, oznámila návrat ke sportu po 18 měsíční Je větší než kdy jindy.

Mocná ruská kulturistka Natalia Kuznetsová  (26) odešla do důchodu poté, co získala evropský titul a překonala několik světových rekordů. Dlouho jí ten důdchod nevydržel a po 18 měsících odpočívání se zase vrací do fitka.

Natalia je rekordmankou v bench pressu (170 kg) a v mrtvém tahu (240 kg) a vlastní tělo, které naznačuje nováčkům ve fitku, že mají zalézt zpátky do sprch.

Šestadvacetiletá Natalia se rozhodla, že se ke sportu chce vrátit poté, co vyhrála titul mistryně Evropy v powerliftingu. Teď se vrací do hlavního města Ruska... Moskvy, kde hodlá cvičit mnohem intenzivněji a nabrat další svalovou hmotu

„Lidé mě určitě poznají. Moje postava jde vidět i přes ty nejvolnější šaty, které si na sebe vezmu. Spousta lidí se se mnou chce fotit uprostřed ulice, když ani nevědí, jak se jmenuji,“ řekla Natalie v rozhovoru pro portál The Sun.

https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2017/11/nintchdbpict000365158067.jpg?strip=all&w=960

S kulturistikou začala Natalie již ve věku 14 let, kdy ještě vážila méně než 40 kg. Teď váží 90kg, ale vrcholová forma to není... je to jen začátek! Už se těší k návratu ke zvedání těžkých vah ve fitku.

https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2017/11/nintchdbpict000365158535.jpg?strip=all&w=960

Její tréninkový plán zahrnuje trénink několik hodin denně a také zvláštní dietu, ve které nahradila všechno koření proteinovým práškem.

Svůj progress a každou změnu na jejím těle dokumentuje na svém instagramovém účtu, který má 194 tisíc sledujících.

Sportovkyně přiznává, že kvůli fotografiím čelí četné kritice a nenávistným komentářům, ale říká, že jí to jen tak nerozhodí a vše ignoruje.

Protože je celosvětovou celebritou, mnoho lidí s jejím rozhodnutím a zapálením do sportu nesouhlasí. Posmívají se jí, poukazují na její nepřirozené tělo, které vzhledem k její pohlaví budí kontroverzní diskuze.

Zdroj: TheSun.co.ukloading...