Návštěvníci ZOO házeli na pandu kameny! Štvalo je, že odpočívala

Je to hnus velebnosti! Nepřestává nás šokovat, jak jsou lidé ke zvířatům zlí. Po incidentu, ke kterému došlo v zoologické zahradě v Číně, si začínáme myslet, že si zvířata lidé prostě nezaslouží. Souhlasíte?

Sever BoredPanda informuje na svých stránkách o dalším smutném případu chování lidí ke zvířatům. Zveřejnili srdcervoucí video z čínské zoo, o kterým jsme uvažovali, zda-li ho vůbec zveřejníme!

Trhalo nám to duši, když jsme zahlédli turisty, kteří si dělali z pandy jménem Meng Da doslova prdel. Chudinka odpočívala jen na sluníčku... to ovšem turisty pekelně rozhodilo.Bezmozcí turisté očekávali zřejmě nějaké dementní cirkusové vystoupení, kung-fu, jízdu na jednokolce, nebo nevíme proč vykřikovali, že s pandou není žádná legrace a začali do výběhu házet kameny a další předměty, aby nebohého černobílého chlupáče rozhýbali.

Netrvalo to dlouho a místní zaměstnanci přispěchali pandě na pomoc a návštěvníky vyhnali pryč.Ze smutného incidentu však vznikla krátká videonahrávka, kde je jasně vidět, jak na zvíře letí jeden z kamenů.

Panda je jedním z hlavních symbolů Číny a představuje přátelství a mír. Nevíme, proč si někteří lidé zvířat neváží a považují je za méněcenné, přestože mají stejný nárok na život jako lidé!Podle ošetřovatelů je to navíc velmi mírumilovné zvíře a takové zacházení si rozhodně nezaslouží. Kdy se lidé začnou ke zvířatům chovat s respektem?

Zdroj: boredpanda.comloading...