Nechal se potetovat úplně na černo včetně očí! Chlápek nyní děsí své okolí

Co musí člověk prožít, aby se nechal zničit jako tento člověk z fotografie? Zřejmě nic, protože pro tohoto chlápka je to životní styl a hnací motor žít.

Když se narodil, tak ještě Eli Ink vypadal jako obyčejné miminko, které na sebe nepoutalo pozornost ničím zvláštním či extravagantním.

V mládí byste ho v davu lidí nepoznali! Něco se však zvrtlo a mnozí tvrdí, že je to vše v jeho hlavě.

Podívejte se, jak vypadá nyní... překvapuje vás, že ELi změnit svůj vzhled? Zda k lepšímu, nad tím můžeme polemizovat v komentářích.

Někomu se tetování líbí, někdo je odsuzuje a jiné dívky mohou přitahovat muži tmavé pleti.

Eli Ink je se svým vzhledem spokojen. Své tělo změnil na tmavé plátno přesně podle plánů.


Mnoho lidí, především ti, kteří ho potkají, však takovou vizáž vnímají trochu rozdílně. Dokonce je jeho obličej děsí... říkají na internetu v komentářích.

To, jak vypadá 27letý Eli, nelze přehlédnout, ani kdybyste se hodně snažili. Svojí kůži vyniká a nechal si ji potetovat kompletně na černo, což by možná nevadilo, protože takových lidí je na světě více... jenže to není vše, děsivý pohled na jeho oči ve vás vyvolá nejistotu a strach.

S Černými bulvami se nenarodíte... musel si je nechat naplnit černým inkoustem. Takový oční UPGRADE je velmi náročný a v každém salónku vám ho neudělají.

Pokud chcete vidět jak se oční bulvy kérují, podívejte se na video: jak se tetují oční bulvy.


Proměna v "démona" mu trvala 10 let! Jakmile začal, věděl, že není cesta zpět... Zdroj fotografie: instagram.com

Oči ale poslední nebyly... to, že je tetování závislost a první kérkou to nikdy nekončí, se potvrdilo i zde. Ušetřeny nezůstaly ani rty a dokonce ani jejich nitro. Spodní ret navíc roztáhl do obrovských rozměrů.    

Jeho poselství bylo, ukázat světu, kam až může zajít modifikace lidského těla. Tetováním každého kousíčku těla strávil Eli deset let a s výsledkem je spokojen.

Netají se o sobě tvrdit, že se považuje za umělce. Své tělo má za umělecké plátno, na kterém může ukazovat svá nejlepší díla. Eli v tom má jasno... Líbí se vám jeho styl?

Své tělo nesvěří každému tatérovi, jak se mu zachce. Pečlivě si vybírá kvalitní práci, protože chce vypadat přesně jako z Picassova obrazu.

Proces jeho přeměny však ani zdaleka není dokončen a určitě bude pokračovat.

V modifikace těla má ještě rezervu a přestože si Eli uvědomuje, že jeho proměna a aktuální vzhled se nesetkají u lidí s pochopením.


„Podle mě jedinou osobou, která pochopí můj přerod správně, jsem já. Nesnažím se to nikomu popsat,“ řekl Eli v rozhovoru pro internetový deník Mail Online.

Je velkým milovníky abstraktních obrazů a to, co udělal se svým tělem, je jen dalším krokem k tomu, aby mohl růst v procesu sebevyjádření.

I přes odrazující vzezření nemá Eli problém navazovat vztahy. Možná byste tomu málo kdo věřil, ale má momentálně i přítelkyni, který se také nebrání modifikace svého těla.

Zatím poměrně nevinně vypadající Holly je do něj prý šíleně zamilovaná.loading...