Nechala dvě malé děti zamčené v bytě 9 dní! Odjela si na dovolenou a stálo jí to život

Mladší chlapeček zemřel na podvýživu, neměl ani dva roky. Vladislava Trokhimchuková utýrala na smrt svého syna a ještě se tomu smála.

Která matka by to udělala? Vladislava Trokhimchuková (23) nechala své dvě malé děti zamčené v bytě v Kyjevě a zmizela s přítelem na celých devět dní na dovolenou.

S sebou si vzali pouze novorozenou dceru. Zbylé dvě děti, které zůstali zamčené doma, se neuměli o sebe ani postarat.

Když je našli, byly v nelidských podmínkách. Všude byla špína, výkaly a nepořádek. Chlapeček Danill zemřel na podvýživu, jeho o rok starší sestřička Anna zázrakem přežila.


Jakákoliv jiná matka, by své děti neupustila. Chladnokrevná matka, tak jak ji média nazývají, se minulý týden dozvěděla rozsudek. Soud ji zatím poslal do vězení na tři roky, pak se bude moci starat o nejmladší dceru, sdělil slovenský magazín tvnoviny.sk

Krkavčí matka u soudu neukázala žádnou lítost, dokonce se smála, což dokazuje i video z procesu. Hrozilo jí totiž 15 let, soud jí zmírnil trest kvůli dceři.

Druhá holčička, která se v nemocnici naštěstí zotavila, jí byla úřady odebrána. Média zveřejnili děsivé informace o utýraných dětí. V bytě našli stopy, které poukazují na to, že hlady jedli tapety a omítku ze stěn, dokonce vlastní výkaly.

Ze zoufalství trhaly linoleum z podlahy a snažili se vytvořit mezeru pod dveřmi, aby unikly ven.

Matka je podle všeho měla týrat už i dříve. Z dětí se chtěla dostat k penězům. Měla ďábelský plán. Cílem bylo, aby děti vypadaly podvyživené a nezdravě. Poté chtěla jejich fotografie umístit na internetu a od lidí ždímat finanční příspěvky.loading...