Nechejte proklepnout svou webovou stránku

Máte pocit, že váš web není tak efektivní a úspěšný, jak jste očekávali? Je důležité najít příčinu. Tu vám poskytne právě SEO analýza, která zajistí kompletní kontrolu vašeho webu a odpověď na otázku, co je špatně. Může se jednat o nějakou chybičku ve struktuře webu, o které jste neměli doposud ponětí. Možná je to zkrátka také tím, že pro daná klíčová slova existuje spousta výsledků, a vaše stránky se nachází ve vyhledávačích až někde na zadních pozicích. Všechno toto dokáže kvalitní SEO analýza odhalit, proto byste jí měli využít i vy, pokud chcete dosáhnout úspěšnějšího a navštěvovanějšího webu.

Co vše zahrnuje SEO analýza?
Pokud nemáte s těmito službami dřívější zkušenosti, tak pravděpodobně zatím netušíte, co všechno tyto služby zahrnují. SEO analýza, to není pouze jeden jediný úkol, nýbrž celá řádka za sebou jdoucích drobných kroků. Zahrnuje dva základní úkony:

- Kontrola webu – Odborníci ručně zkontrolují nastavení webu, jeho strukturu, dále také případnou duplicitu textů, nadpisy a všechny další maličkosti, které mohou hrát ve výsledku roli
- Návrh klíčových slov – Jakmile je web v pořádku, dojde k návrhu těch nejvýhodnějších klíčových slov (s těmi mohou odborníci dále pracovat, mohou vytvářet zpětné odkazy a zlepšovat vaši pozici)


Cena? No přeci zadarmo!
Největší výhodou SEO analýzy je to, že ji může využít opravdu každý web. Nezaplatíte za ni totiž ani korunu, je to naprosto zdarma. Není tedy vůbec důvod nad čímkoliv váhat, protože nemáte vůbec co ztratit. Odborníci ze SEOlight zajistí kontrolu všech nejdůležitějších faktorů, které by mohli ovlivnit návštěvnost webu a hlavně pozici ve vyhledávačích. To vše zdarma. Na základě této analýzy můžete avšak navázat další spolupráci, kdy bude docházet k vytváření krátkých PR článků, vytváření zpětných odkazů, a zkrátka k vylepšování vaší pozice.


loading...