Nechte se odměňovat za návštěvy restaurací

Jak by se vám líbilo, kdybyste si chodili jíst do restaurací a za odměnu byste jednou za čas měli večeři nebo oběd dle svého výběru zdarma? Přesně takhle funguje český rezervační systém Restu.cz.

S Restu v současné době spolupracuje přes 20 000 restaurací z celé České republiky a rezervaci už si přes něj zařídilo téměř dva a půl milionu lidí. Ti všichni navíc spokojeně sbírají body, díky kterým se jednou začas vydají do restaurace zdarma.

Jak to funguje?

Založíte si účet na Restu a můžete začít. Najdete si, zda s Restu spolupracuje vaše oblíbená restaurace, nebo objevíte nějakou jinou. Výběr je široký. Lze vyhledávat podle města – Brno restaurace, restaurace Praha (ale i menší města), podle kuchyně (mexická, italská, …) a jiných kritérií. Pomocí filtrů taky snadno najdete restauraci s parkovištěm nebo dětským koutkem. Orientovat se můžete i podle hodnocení jiných hostů, aktuálních jídelních lístků a speciálních akcí. Z těch dvaceti tisíc různých míst, kde dobře vaří, si určitě vyberete.

Po výběru restaurace si kliknutím rezervujete stůl pro určitý počet lidí a na určitou hodinu. Pokud rezervujete mezi 10. a 21. hodinou, do deseti minut vám přijde potvrzení rezervace. V noci v Restu spí, a tak vaše požadavky vyřídí ráno po desáté. A to je celé. Nic neplatíte, nemusíte hnout ani prstem, stačí jen párkrát kliknout na webu nebo v aplikaci pro Android či iOS.

Sbírání kreditů

Za každou návštěvu restaurace, kdy jste si zarezervovali stůl přes Restu, dostáváte kredity. Čím více vás do restaurace půjde, tím více kreditů dostanete. Body navíc dostanete i za pozvání přítele do aplikace nebo textové hodnocení restaurace. To se pak objeví dalším uživatelům, kteří si vyhledají například restaurace Plzeň. Zabijete tím dvě mouchy jednou ránou – získáte kredity a pomůžete dalším lidem. Sami uvidíte, že podle hodnocení ostatních se budete při výběru restaurace často řídit. Až dosáhnete 300 kreditů, vyměníte je za poukázku v hodnotě 300 Kč do některé z restaurací.

Je dost možné, že díky Restu se brzy úplně odnaučíte vařit. Je to takový přehled dobrých českých restaurací, ve kterých za slušný oběd nebo večeři neutratíte majlant. A můžete jíst s pocitem, že vlastně zrovna vyděláváte – odměnu si pak vyberete opět ve formě jídla.loading...