Nechte tričko mluvit za vás

Vtipná trička možná nejsou vhodná ve formálních situacích, ale zato existují desítky situací, ve kterých vám mohou poskytnout nečekané výhody. Musíte si ale vybrat takové, s jehož nápisem nebo obrázkem se ztotožňujete.

Tričko s chytlavým nápisem z vás okamžitě udělá vtipnou slečnu, baviče každého večírku či věrného fanouška některé značky nebo hudební skupiny. Hodně usnadňuje zahájení konverzace. Vtipná dámská trička jsou pro pány dobrou příležitostí, jak nadhodit nějaké téma. Z jednoho trička taky často poznáte, co má daný člověk rád.

GIVE A F*CK

Pozor! Netřeba dodávat, že občas má rádoby vtipné tričko opačný účinek. Například na geekshirts.cz mají moc pěkná trička, která hezky uráží milovníky iPhonů. To by zarytého jablíčkáře mohlo spíš naštvat než pobavit, protože jak jistě víte, boje, zda je lepší Android nebo iOS jsou často boje na život a na smrt.

Popularita vtipných triček v poslední době vzrůstá a má to několik důvodů.Široké možnosti. Na internetu se dnes dá sehnat všechno a nejen trička. S vtipným potiskem lze zakoupit třeba pánské boxerky, dámské mikiny, dětské dupačky nebo těhotenská trika.

Internet. Ten může za změnu v mnoha odvětvích a vtipná trika jsou jedním z nich. Na sociálních sítích vzniká spousta vtipných hlášek, které se čas od času uchytí až tak dobře, že je někdo zatouží nosit na triku.

Skvělý dárek

Vtipná trička jsou taky skvělým dárkem. Stačí vědět, co se druhému člověku líbí. Má vaše přítelkyně ráda čokoládu? Pak bude jistě s hrdostí nosit tričko s nápisem „Chocolate is the answer, who cares what the question is.“ Dámy zase mohou svého přítele opatřit tričkem s nápisem „I don’t need Google. My girlfriend knows everything!“

Ceny vtipných triček jsou většinou o něco vyšší než oblečení z nákupního centra, ale když vysledujete správnou situaci, o moc dráž vás nepřijdou. Zmiňovaný GeekShirts má na vtipná trička a mikiny často slevy. Aktuálně dávají 2 + 2, 3 + 3, 4 + 4 zdarma, jindy je to zase jednorázová 50% sleva.loading...