Nečistil jsem si zuby 20 let! Pozor, abyste nedopadli jako já

Je neuvěřitelné, do jakého levelu tento mladík dotáhl svoji ústní hygienu. 21-letý mladík říká, že si chrup nečistil celý život a nyní se snaží lidi varovat odstrašujícím příkladem, z vlastní zkušenosti.

Pokud nejste připraveni na následující šokující fotografie a video, rozhodně bychom vám nedoporučovali v čtení pokračovat. Teprve jednadvacetiletý Jay se přihlásil do pořadu Embarrassing Bodies zahraniční televize Channel 4, kam přišel ukázat své zanedbané zuby.

Né, že by se chtěl zviditelnit, ale poukázat na problémy, které ho pronásledují po dvaceti letech, během kterých si zuby ani jednou nevyčistil. Černé zuby jsou pokryté zubním kamenem a ty, které mu ještě nevypadli, se mu dokonce i viklají.

Od malička ho nikdo do ústní hygieny nenutil a sladkosti, které má tak rád, mu také moc nepomohli... Mohla za to zanedbaná výchova?

Miluje perlivé sladké nápoje a veškeré cukrovinky. Nikdy nenavštívil zubaře a jeho zuby se čím dál více blížili chrupu 60-letého bezdomovce.Až nyní ve 21 letech sebral veškerou odvahu a přihlásil se do TV pořadu, kde si chtěl popovídat veřejně o svém problému. Mladík se za sebe styděl a nechtěl, aby někdo další udělal stejnou chybu, jako on.

Lituje toho a rozhodl se, že se nebude stranit a začne se svou ratolestí bojovat.


Zdroj: YouTube/ Only Human

Poprvé v životě se rozhodl navštívit zubaře. Předtím však musel k hygienikovi, který musel ústa důkladně vyčistit.

Jeho dáseň byla naštěstí bez poškození a tak mladík přišel o svých 11 zubů (nebo to, co z nich zbylo) a ty mu byly nahrazeny zubními implantáty.
Zdroj: YouTube/ Only Humanloading...