Nejchlupatější dívka se oholila! Našla toho pravého a bude se vdávat

Sedmnáctiletá dívka Supatra Sasuphan z Thajska čelí vzácnému genetickému onemocnění! Na jejím těle jí rostou všude chlupy a to dokonce i na obličeji.

S tímto handicapem žije celý život a prošla si tvrdými urážkami, hnusnými přezdívkami a posměšky.

I když sama se sebou byla spokojená a snažila se brát život takový, jaký jí nadělil bůh, rozhodla se nyní ochlupení zbavit.

Supatra,  přezdívaná Natty, měla celý život nelichotivé přezdívky! Děti jí říkaly vlčí dívka nebo opičí tvář, přesto ale byla šťastná. Málo kdo by dokázal se poprat s takovou situací...

Hlavu si ze svého vzhledu nelámala a radovala se ze života i z toho, že se dostala do Guinessovy knihy rekordů, které získala jako „nejchlupatější dívka světa" a ocenění ji těší.

http://www.viralthread.com/wp-content/uploads/2018/01/47BF4D6E00000578-5234653-image-a-11_1515059537834-e1515067754230.jpg

Zdroj: viralthread.com


I když na první pohled může vypadat jako někdo, s kým byste se moc kamarádit nechtěli, je to ve skutečnosti milá hodná holka.

Za své chlupy a vlasy se nikdy nestyděla a k oholení jí nikdy nic nepřinutilo... tedy až doposud.

Natty si našla přítele a je do něj po uši zamilovaná. Její láska k mladíkovi je tak velká a silná, že se kvůli němu začala nejenom holit, ale chystá si ho i vzít.

http://www.viralthread.com/wp-content/uploads/2018/01/112144-1_hairiest_girl_Supatra_Sasuphan_Thailand-e1515067916282.jpg

Zdroj: viralthread.com

„Nejsi pouze mým prvním milencem, jsi láskou mého života,“ napsala svému princi Natty na sociální síti.

Teď si je stoprocentně jistá, že si našla toho pravého, který ji bude následovat do konce života.

Natty trpí Ambrasovým syndromem, kterému se přezdívá vlkodlačí syndrom. Je to velmi vzácná nemoc, která se projevuje nadměrným růstem vlasů a chlupů po celém těle.

Lidé jím trpící jsou pokryti doslova srstí. Natty, která je celý život pyšná na svoji srst, je nyní svoji odlišnost ochotna shodit.

S žiletkou bude muset ale bojovat celý život! „Není vyléčena, pouze si holí obličej," řekl otec dívky Samrerng.

Natty získala rekord v Guinessové knize rekordů v roce 2010. Je na něj právem hrdá...


„Necítím se jinak než ostatní, mám spoustu kamarádů ve škole. To, že jsem chlupatá, mě činí výjimečnou,“ prohlásila tehdy Natty. Nerozhodilo ji ani to, že jí kvůli vzhledu některé děti šikanovaly.loading...