Nejdražší kus plastu? Děti po něm šílí! Spinner láme rekordy prodejnosti

Pamatujete ještě na mánii Pokemonů nebo Beybladů? Děti dnes šílí po něčem jiném! Tohle je hit dnešní doby... ozubené kolečko různých tvarů i barev.

Sice už to není pro autisty, kteří chodili s mobilním telefonem po zahradě a chytali bulbasaura v trávě, ale určitě si s točícím plastu děti vyhrají více, než někde doma za klávesnicí.

Takto vypadá nová hračka, která se ze dne na den stává populárnější a láme rekordy prodejnosti. Děti po ní šílí jako zběsilí a to jde pouze o kus kovu a plastu. Chápete to?

Novodobá hračka se jmenuje se Fidget Spinner a jde o antistresovou pomůcku, kterou jednoduše roztočíte mezi prsty.

Cena se pohybuje kolem 100 Kč, ale v kamenných obchodech můžete za ní utratit dokonce dvojnásobek.

Podle psychologů může tato pomůcka (hračka) pomoci některým dětem trpícím autismu nebo ADHD, protože jim pomáhá se soustředit. Kromě toho, že má působit antistresově, se s ní můžete naučit dělat nějaké trýčky a okouzlit kamarády.


Jak je to možné, že se taková blbost stala ze dne na den totálním bestsellerem není jasné! Může za to marketingová propagace?

O hračku je enormní zájem, že si na internetu nebudete umět vybrat. Děti chtějí to, co mají ostatní... prostě aby nebyly out a tak rodičům nezbývá nic jiného, než jim to pořídit.

Na Google se stal spinner nejhledanějším slovem měsíce. Nechcete-li utrácet, můžete si tento kus plastu vyrobit doma.

loading...