Nejhorší twerk na světě! Ukrajinský zadek přizabil panice na motorce

V Rusku a na Ukrajině žijí prostě takový lidé, že bychom o nich mohli napsat klidně celou knihu. Šílenost, kterou předvedla mladá Ukrajinka, se zapíše do historie failů.

Samotný fail na celém videu je to, že si to celé natočila a nahrála na net! Svým amatérským vystoupením ztrapnila nejen sebe, ale i všechny sexy buchty, které se twerkem živí!

Tahle náctiletá pipina si myslí, že je králem twerku, přitom stěží její zadek může konkurovat babičce Whoopi Goldberg. U silnice vydala své maximum a byla to taková bída, že ani její dvojky vykukující z mastodontního výstřihu katastrofický výkon nezachránily!

Nejvíc na videu je panic, projíždějící kolem na motorce, jehož nevyvinutá teenka natolik uchvátila, že ho díky nepozornosti stála ukrajinská prdel možná i život.


Jak to dopadlo s borcem nevíme, snad nehodu přežil a odnese si vzpomínky alespoň na hopsající se zadek mladé nešikovné studentky, která doufáme neskončí ve vězení... tam by se svým twerkem moc pozornost rozhodně přitahovat neměla.loading...