Nejluxusnější svatba všech dob! Milenci se vzali pod hladinou moře

Dívky si začínají plánovat svatbu již v mladém věku. Chtějí něco extravagantního a jedinečného... na co nezapomenou dokonce svého života. Někteří mají to štěstí, že si dokonce tento okamžik prožijí 2x nebo 3x. Je to tím, že ženy chtějí všechno a nejlépe hned? Raději neuspěchat...

Susana Zamos chtěla také tu nejlepší svatbu na světě, ze které se všichni posadí na zadek. Proto se rozhodla pojmout svatební přípravy po svém... Připravila fantastickou svatbu, kterou by jí záviděla každá dívka. Svatbu uprostřed Karibského moře.

Kolika lidem se poštěstilo, říci ano na širém moři a to doslova ve vodě?! Samozřejmě to nebylo snadné, ale když někdo chce, dokáže velké věci. Vše museli dokonale naplánovat, ale jak vidíte na níže uvedených fotografiích, stálo to za to.

Možná že jsou prvními a možná, že tuto svatbu budou další dívky následovat. Vypadá to, jako scénka z romantického filmu, ale je to REAL!

Kde jste měli svatbu vy? Nebo kde se hodláte vzít? Na pláži? Na nejvyšší hoře světa? Nebo v Kazachstánu, rodné vesničce Borata?
"Vždy jsem milovala vodu," řekla nevěsta na blogu na internetových stránkách Del Sol Photography. "Jsem potápěč a byla jsem šťastná, že jsem vyrostla v domě s bazénem nedaleko moře. Moje nejšťastnější dny byly vždy ve vodě."

Uskutečnění svatebního obřadu uprostřed Karibského moře byla výzva, která se musela hodně dobře naplánovat! Nebylo to lehké, a za pomocí vybavení a profi kamer se vše podařilo. Konečný výsledek? Stálo to za to.


U prostřed svatby jsem střílel z lodi, pak jsem skočil do vody se šnorchlem, maskou, neoprénem a mořskou čepicí!" Řekl fotograf.

"Kolikrát za život se vám podaří něco takového?" Podívejte se na další fotky z tohoto krásného velkého dne:


Zdroj: Del Sol Photography, Huffungtonpost.comloading...