Nejoblíbenější batohy! Jaký si vybrat pro volný čas?

Napsali jsme nespočetně recenzí a pomohli jsme s výběrem tisíce Čechům sledující náš magazín. Dnes jsme se zaměřili na batohy. Které značky jsou v Česku nejoblíbenější a nejvíce se prodávají? Na co si dát při koupi pozor a podle jakých parametrů si vybírat? Posvítili jsme si na volnočasové batohy, které se hodí na cestování, různé výlety nebo jenom tak do města.

Jak batoh vybírat?
Důležité je si uvědomit, na jakou příležitost či událost budete batoh používat. Jiný batoh si vyberete na kolo, na výlet za památky a jiný zase na pěší túru do hor.

Hledáte-li nějaký univerzální, pořiďte si batoh na běžné nošení. Je často vybaven množstvím kapes, vývodem pro sluchátka, poutkem na klíče, kapsou na telefon a hojně i reflexními prvky.

Pro cyklisty jsou zase speciálně vyráběny batohy s propracovaným zádovým systémem a pevným uchycením na tělo. Výrobci pečlivě promysleli veškeré vybavení, není problém na tomto typ batohu připevnit blikačku či přilbu. 

Nejoblíbenější značky
Kdo by neznal jedny z nejslavnějších bot mezi teenagery! O pohodlné moderní batohy Converse se strhnul zájem však až poslední dobou. Díky špičkové kvalitě si výrobce během několika let získal velkou základnu klientů, kteří na značku nedají dopustit.

Velice oblíbenou značkou u teenagerů a mužů jsou módní moderní batohy Quiksilver, který se vyznačují svou praktičností a nádhernými designy, které odpovídají posledním trendům. Kvalitou budete spokojeni a při běžném používání vám vydrží batoh dlouhá léta. Nejen, že ho můžete nosit do školy, ale díky rozsáhlým technickým prvkům jej využijete i ve volnočasových aktivitách či adrenalinových sportech.

Dívky nedají dopustit na stylové originální batohy Roxy, které vás již na první pohled uchvátí pestrými barvami a krásným designem. Módní značka Roxy patří výše zmiňované společnosti Quicksilver, zaměřuje se speciálně pro ženy a nabízí široký sortiment, ve kterém si vybere každý to své, co mu padne do oka.loading...