Nejsilnější dítě na světě se téměř ujedlo k smrti! 11 letý chlapec vážil 190kg

Každý si volí cestu, kterou se světem vydá. Pokud někdo chce být obézní, ať klidně žere, co mu pod ruce přijde. Pokud někdo cvičí a jí zdravou stravu, tak plus pro něho.

Ovšem u 11 letého chlapce Arya Permana z indonéského města Karawang, měli jeho rodiče zakročit včas! Neboť právě oni, jsou odkazem jeho zdravotního stavu, který nemusel dojít až tak daleko.

Svých 11 let života prožil Arya nepříliš hezky. Šťastné dny střídaly těžké chvíle, posměšky a šikana. Jeho rodiče však byli šťastní, když se před lety narodil a samozřejmě mu chtěli dát vše, na co si chlapec ukázal!

Denně mu matka vařila klidně i 5 jídel a s přibývajícím věkem měl čím dál větší hlad. Ve svých 11 letech vážil neuvěřitelných 192 kilogramů. Rodiče začínali mít problém mu vůbec pořídit vhodné oblečení, které by mu padlo. V nemocnici je lékaři utvrdili, že zdravotní stav jejich syna je v naprostým pořádku.


Bohužel začínal mít Arya každým dalším dnem zdravotní problémy. Špatně se mu dýchalo, musel spát s čelem opřeným o zeď, aby se během noci vlastně nezadusil.

Arya musel nakonec podstoupit speciální 5hodinovou operaci, po které by měl v následujících měsících výrazně zhubnout a dostat se na ideální váhu.loading...