Nejvýhodnější půjčka na trhu sklízí jedno ocenění za druhým. Nabízí ji mBank

Svět půjček je jako bludiště, ve kterém se laik okamžitě ztratí. Na zájemce o finanční injekci si brousí drápy množství bank i úvěrových společností, ale jak už to tak bývá, ti nejhlasitější poskytovatelé nenabízí zrovna nejvýhodnější podmínky. Jenomže někdy není zbytí. Je to právě vhodně zvolená půjčka, která vám pomůže z nelehké životní situace, případně si díky ní splníte sen, aniž byste museli čekat, než si našetříte. Naštěstí existuje reálná šance, že se nakonec přeci jen obrátíte na někoho, kdo se spotřebitele nesnaží takříkajíc sedřít z kůže. Příkladem budiž mBank – retailová banka patřící do německé skupiny Commerzbank. V čem je mPůjčka Plus lepší než konkurence?

Vyhněte se drahým půjčkám obloukem a raději sáhněte po produktu, který si právem vysloužil titul nejlevnějšího úvěru na trhu. mPůjčka Plus se dle prestižního serveru bankovnipoplatky.com v prosinci 2014 počtvrté v řadě stala nejlevnější půjčkou. A sklidila i další úspěchy – za zmínku stojí prvenství v hodnocení Finparády, kde získala ocenění Finanční produkt roku 2014 v kategorii Půjčky.

Garantovaná nejnižší úroková sazba po celou dobu splácení

Půjčka od mBank vyčnívá atraktivní úrokovou sazbou ve výši 9,9 %. Banka navíc garantuje dorovnání lepší nabídky po celou dobu splatnosti. Pro srovnání uvádíme modelový příklad, ve kterém je jasně vidět výrazný rozdíl mezi mPůjčkou Plus a nejdražší půjčkou na trhu.

Půjčíte-li si od mBank 50 000 Kč na 7 let, zaplatíte celkem 69 508 Kč. U konkurence z bankovního sektoru seženete osobní půjčku s úrokem ve výši 15,9 % a RPSN 19,3 %, takže zaplatíte 83 182 Kč. Rozdíl 13 000 Kč už opravdu stojí za zvážení…

Zapomeňte na absurdní poplatky, nic takového mBank nevyžaduje

Garance nejnižší úrokové sazby však není jediným tahákem, za který si osobní úvěr od mBank vysloužil nejedno ocenění. Samozřejmostí je i absence poplatků, které si některé konkurenční banky stále účtují. U mBank nebudete platit ani korunu za vedení účtu, za vyřízení půjčky, za mimořádné splátky ani za předčasné splacení. A jistě vás potěší možnost individuálního nastavení splátkového cyklu.

Co dodat závěrem? mPůjčku Plus ve výši od 10 000 Kč až 500 000 Kč a splatností až 84 měsíců vyřídíte z pohodlí domova. Bez zbytečných komplikací a náročných formalit, jak je u inovativní banky zvykem. Chcete-li nejvýhodnější půjčku na trhu, máte ji mít!loading...