Nejznámější vousatá žena, se fotila ve svatebních šatech

Tak jako v Česku je na denním pořádku vídat staré ženy s knírkem nebo vousy, tak i v zahraničí mají takovéto lidi. O Harnaam Kau, nejslavnější ženě s vousy, jste už určitě někde slyšeli!

Zajímavá je především tím, že se tato žena za svoji hormonální poruchu nestydí! Naopak se k ní hlásí a své sociální sítě zásobuje stále novými fotografiemi. Prostě je taková, jak ji bůh stvořil a používat žiletky a holící stroje? To ona nechce.

Teď se nechala vyfotit pro zahraniční magazín ve svatebních šatech. Třiadvacetiletá žena se tak zase ukázala a posouvá hranice, které bude těžké jen tak trumfnout.

urbanbridesmaid.com

Zdroj: urbanbridesmaid.com

Nechala s vyfotit známou fotografkou Louisy Coulhourst jako nevěsta a docela jí to i sekne! Né ale vždy byla Harnaam takto odvázaná, trvalo jí to dlouhé roky, než se smířila s tím, že má vousy a knírek. Ještě před 5 lety by se nenechala vyfotit ani svoji matkou. Nemoc, se kterou se narodila se jmenuje syndrom polycystických ovarií.

Zastavená ovulace, ztracená menstruace, neplodnost a šílené ochlupení ženského těla.

V jedenácti letech měla neuvěřitelné problémy! Začala všude zarůstat a celé dny nedělala nic jiného, než si holila tělo, aby měla hladkou pokožku jako ostatní děti.

urbanbridesmaid.com

Na škole se nevyhnula ani šikaně a posměškům. Každý den poslouchala posměšky dětí a dokonce přemýšlela i nad sebevraždou. Dívka si protrpěla mnoho, ale je silná a teď už to neuvěřitelně zvládá! Klobouk dolu...


loading...