Nekonečná slast! Nemocná žena má 90 orgasmů za hodinu

Žena, která má nonstop orgasmus o sobě říká že trpí! Každou hodinu totiž dosáhne průměrně kolem 90 orgasmů. Jiné dámy by jí to mohli jen závidět.

Třicetiletá Cara Anaya trpí vzácnou nemocí. Nazveme to prostě poruchou, orgasmus není přeci jen žádná nemoc. Lékaři diagnostikovali tuto poruchu jako Syndrom permanentního sexuálního vzrušení.

Ukázat se na veřejnosti je pro Caru je velmi ponižující okolnost. Když jde nakupovat, nebo musí vyzvednout syna ze školy, je strašné... trvdí!

"Lidé na mě zírají s otevřenou pusou", o sobě říká Cara.


CARA_A

Tato sexuální porucha jí byla diagnostikována před 3 lety! Nikdo nedokáže určit, jak dlouho nepřetržitý orgasmus bude ještě mít. Každý den, když to na ní přijde, si "užívá slast" třeba 6 hodin vkuse.

Její manžel (34) s ní už žije nějakou dobu, ale má jí asi natolik rád, že to ještě spolu vydrželi. Nebo s ní je jen proto, že spolu mají 10-letého syna.

Litujeme jejího manžela, spí spolu vůbec? Když to jeho žena má 6 hodin za den?

Nicméně nemá Cara lehký život. Fungovat s touto poruchou je skoro nepředstavitelné. Není schopná pracovat ani opustit svůj domov. Svůj každodenní čas ale netráví zavřená doma, jak by si leckdo myslel. Občas vyjde ven se projít do parku nebo odlehlých veřejných lokalit, kde na ní nikdo nekouká skrz prsty.

Je to prostě utrpení říká Cara. Orgasmy jsou tak silné, že jsem několikrát doslova ze slasti upadla na zem.

"Když to na mě přišlo poprvé, začala jsem panikařit. Orgasmus nepřestával a tak jsem zavolala jsem své nejlepší kamarádce. Ta si jenom myslela, že jsem si z ní vystřelila."

Cara si myslela že to přestane a tak se snažila zachovat chladnou hlavu. Nepřestávalo, a tak někdy v roce 2012 dohledala pomoc svého praktického lékaře, který byl značně zmatený. Poté, ji lékaři sdělili diagnostiku: přetrvávající porucha sexuálního vzrušení (PSAD).

CARA_B

CARA_D

CARA_E

Cara se rozhodla začít něco řešit. Navštívila specialistu, čtyři lékaře a neurologa, a také prošla EKG, MRI, EEG a několik krevních testů.

Také začala chodit k psychiatrovi, aby jí duševně pomohl, než se s nemocí vypořádá.

Dříve pracovala jako servírka, to už ale dělat nemůže. Zkuste si to jen představit.

My jenom doufáme, že vše bude jednou OK a neskončí na ulici jako lehká děvka!


loading...