Nelíbily se mu obaly na mobily, začal si vyrábět vlastní

Jaký máte kryt na chytrém telefonu vy? Přestože všichni máme Iphone nebo Samsung, tak se chceme všichni nějak odlišit a mít originální telefon. Jak ale na to? 

Mnoho lidí napadne koupit kryt, který nejenže telefonu dodá šmrnc, ale také eliminuje poškození po nárazu v případě, že vám mobil vyklouzne z ruky.

Zubní technik Morgan Loebel jednoho dne zjistil, že mu nevyhovuje nabídka obalů na mobilní telefony.

Fanoušek hororu však díky zkušenostem s různými silikony na opravu zubů vyrobil sérii vlastních, ručně dělaných obalů, které získaly popularitu nejen u jeho známých, ale i na celém Internetu.

morgan-mutations-phone-cases-21

Pokud chcete udělat svým příbuzným radost, pořiďte jim nějaký strašidelný kryt, který bude budit respekt :D Letošním Vánočním trendem je Zlatý kryt na Iphone 6, ale ruku na srdce. Kolik znáte lidí, který mají Apple?

První mobilní telefon vyrobili v Motorole už před 44 lety ze součástek posbíraných po celé firmě. První zákazníci si mohli mobil koupit až deset let poté. Stál čtyři tisíce dolarů, byl těžký a nic nevydržel. Ale byl o něj zájem.

morgan-mutations-phone-cases-4

morgan-mutations-phone-cases-5

Na mobilu se nachází 18x více bakterií, než bychom objevili na záchodové míse. Uvědomte si, kolikrát denně na něj saháme, kam ho odkládáme, jak často se nám stane, že si při hovoru kýchneme nebo odkašleme.

A teď se zamyslete, kolikrát vezmete vlhký ubrousek a svého "mazlíka" utřete? 

morgan-mutations-phone-cases-6

V Číně je více lidí, kteří užívají internet na mobilu než přes klasický počítač. Je pravda, že když se procházíte po památkách, obvykle fotí s obřími telefony či tablety a ihned své fotky sdílejí.

morgan-mutations-phone-cases-8

 morgan-mutations-phone-cases-10

morgan-mutations-phone-cases-12

 morgan-mutations-phone-cases-13 morgan-mutations-phone-cases-14

 morgan-mutations-phone-cases-16 morgan-mutations-phone-cases-17 morgan-mutations-phone-cases-18

 Zdroj: creativelife.cz / Morgan Loebelloading...