Nemá ruce ani nohy! Přesto fotí neuvěřitelné snímky...jak?

Dnes se fotografem nazývá kde kdo! Stačí mu k tomu vlastnit zrcadlovku... ovšem hezké fotografy nedělá aparát, nikoliv světlo a smysl pro umění.

Když se podíváte na fotografie indonéského fotografa Achmada Zulkarnaina, vůbec byste neřekli, že je muž musel pořídit pusou.

Čtyřiadvacetiletý fotograf se narodil bez rukou a nohou, ale zato s velkým odhodláním a chutí do života. Ani postižení ho nezastavilo při cestě za vysněným povoláním. Hodně lidí, které by postihl stejný osud, by seděli na zadku a litovali se, místo toho, aby si šli za svými sny a čelili překážkám.

V jeho případě to není zrovna jednoduché! I pře svůj Handicap si Achmada dokázal poradit a našel cestu k tomu, aby mohl dělat to co má rád.

K fotografování používá obličej, ústa a paže, díky kterým dokáže fotoaparát ovládat. Nejraději fotí úžasné fotografie přírody, ale neodmítne také zvětšit ženskou krásu. Né každá fotografie vypadá přesně podle představ a tak si  je ještě upravuje na svém notebooku!

Focení se stalo něčím, co naplňuje jeho život! Stalo se jeho koníčkem i povoláním... Rozhodl se založit si vlastní společnost DZOEL... Je na světě něco lepšího, než když vás práce baví?

"Nechci, aby se lidé dívali na mé fotografie a přemýšleli o tom, kdo jsem. Jen chci, aby viděli mou kreativitu," říká Achmada.

Poté co mladý fotograf vznesl svůj příběh médiím, dozvědělo se o něm více lidí a stal se inspirací dalším.

I když máme občas všichni problémy, do cesty se nám něco postaví, není to důvod přestávat si jít za svými sny.

Pokud v sobě máme dostatek odhodlání a kuráže, můžeme dokázat cokoliv.

https://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2017/10/no-legs-arms-photographer-achmad-zulkarnain-indonesia-23.jpg

https://i.imgur.com/xGjoobH.jpg

https://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2017/10/no-legs-arms-photographer-achmad-zulkarnain-indonesia-26.jpg
Zdroj: Boredpanda.com


loading...