15.07.2015 by Petr Masťák

Neplodná dívka? Spala s každým a teď je v tom! Diví se i lékaři

sex, těhotenství, matka, dítě, neplodnost

Bianca Fazey, je dost možné, že o tomto jménu, patřícím jedné mladé a opravdu krásné Australance jste již v minulosti slyšeli a to ve spojitosti s tím, že jí potkal nehezký osud. Lékaři totiž této mladé ženě sdělili nehezkou zprávu, tou bylo to, že jí zradilo tělo a díky tomu už nikdy nebude moci mít děti.

Když se tuto zprávu dozvěděla, tak se trápila jen v prvních chvilkách, ale pak se přes celou situaci snažila dostat tak, že bude s muži spát jako o závod a nebude se muset starat o něco, jako je antikoncepce a bude si už jen užívat. A jak si slíbila, tak se taky dělo, obrážela párty jednu za druhou a žila si po svém. Jenže se stalo něco, co nečekal vůbec nikdo.

Mladá žena začala na své těle a chování shledávat známky těhotenství a tak si zašla k lékaři, ale myslela si, že to nic není. Ale lékaři překvapili sebe i ji, zjistili, že je opravdu těhotná a celou situaci nazvali zázrakem. Následně ale přišla otázka - Kdo je sakra otec?! Chtěla ho za každou cenu najít a proto si na internetu vystavila inzerát a věřila, že se najde.

A ono se tak vážně stalo, po několika měsících se mladík jménem Jeremy našel a slíbil Biance, že se o ni a dítě bude starat a že přebírá veškerou zodpovědnost. Teď už jen nezbývá než čekat, zda z toho bude velká láska, nebo jen jedno velké fiasko!

Komentáře