Neuvěřitelné! Tahle sexy paní zvedá pomocí vaginy monstrózní věci

Frajerů se svaly na rukou, nohou či hrudi je mnoho, ale zeptejte se sami sebe, kolik jste potkali žen, které posilují pánevní dno? Potřebujete na to velké odhodlání a výdrž... neboť bolest, jakou musíte překonat je velká.

Tahle sexy fitness guru ví, o čem mluví! Posilování neobvyklé části těla jí naoplňuje a založila si na tom dokonce i slušnou kariéru.

Dámy, jste-li po porodu, nebo pokud byste měli jen tak zájem posílit svoji dolní část těla, trenérka intimních míst, Kim Anamiová, působí na Bali a v Los Angeles.

Své klienty učí, jak používat svaly ve své vagíně, a společně na hodinách výuky zvedají řady pozoruhodných předmětů, mezi které patří láhve, obrazy nebo kbelíky.

Jak to tam má ale připevněné a jak to drží? Není to žádná sado maso hák, jak byste si mohli myslet, ale jde o tzv. jadeitové vajíčko, pomůcka pro posilování intimních partií, které vloží na vagíny a na to následně připevní závaží.

Celý komplet potom drží pomocí pánevních svalů. Fitness trenérka říká, že tato neobvyklá technika zpevňuje pánevní dno a znásobuje sexuální prožitek.

Prospěšná může být pro ty, které nemohou dosáhnout orgasmu či čerstvé matky.


Sama sebe Kim charakterizuje jako expertku na holistický sex a vztahy, vaginální vzpěračku a surfařku.

Její další fotografie můžete najít na Instagramu, kde sdílí fotografie demonstrující její cvičení v praxi na nejrůznějších exotických místech po celém světě.

Potřebujete-li zlepšit pohlavní život, pomůže vám toto cvičení, které můžete praktikovat i doma, povzbudit a dokáže, aby se vaše svaly pánevního dna rozvíjely a zlepšily.loading...