NEUVĚŘITELNÉ: Ukázala se příteli bez makeupu! Ten se s ní ihned rozešel

Sdílíte také představu, že make-up je nedílnou součástí každé ženy? Nebo máte rádi přirozenou krásu? Musí opravdu ženy na sebe nanášet tuny make-upu, aby se mužům líbily?

Sophia Ridlington (22) je zkušenou maskérkou, která svou tvář dlouhá léta skrývala za ohromnou vrstvu líčení. Mnoho žen to prostě dělá už jen z principu, neboť jsou se sebou nespokojený a stále si připadají ošklivé a tlusté.

Na rozdíl od mnoha žen k tomu měla Sophie vážný důvod. Trpí totiž extrémní formou lupenky a obličej má pokrytý částí rudé popraskané kůže, která dokonce i často krvácí.

Sophie o lupence jen tak někomu na ulici neříká a raději si to nechává pro sebe. O svém stavu dlouho nechtěla mluvit. Kdykoliv ji totiž někdo viděl bez líčení, smál se jí nebo se obrovsky zděsil. Znáte lidi, jací jsou...

Zdjęcie numer 1 w galerii - Przez kompleksy ukrywała łuszczycę pod makijażem. Kiedy w końcu pokazała twarz, poczuła się wyzwolona. Różnica? Ogromna

Zdroj: instagram.com

To stejné se odehrálo i u bývalého přítele. Jakmile ji poprvé uviděl bez make-upu, zděsil se, neváhal a vzal obě nohy na ramena jako zbabělec a nechtěl o ní ani slyšet.

Dívka má zlomené srdce, ale musto toho, aby se litovala jako to dělají jiní, stala se výbornou maskérkou s obrovskou sebedůvěrou.

Svoji pravou tvář už pak před světem přestala skrývat. Naopak, snaží se být inspirací pro ostatní dívky s podobným onemocněním.

Rozhodla se ukázat ostatním, jak se správně líčit a zároveň zůstat sebejistými dívkami, jež už se před ostatními nebudou bát a skrývat.

Zdroj:Extra.cz, instagram.com/sophiaridlington_mualoading...