Nevěra se neodpouští! Žárlivka svému muži ufikla penis

Mít doma žárlivou ženskou je peklo! Někteří chlapi ví, o čem mluvím a jiní to teprve poznají na vlastní kůži... doufáme, že né doslova a do písmene :D Na druhou stranu podle žárlivosti poznáte, že vás opravdu miluje a stojí o vás.

To však není stejný případ, který se stal před pár dny na Filipínách, kde extrémně žárlivá Liezel Betitta (32) měla podezření, že je jí manžel nevěrný.

Podle výpovědi se jeden večer její partner Mark po párty s kamarády nevrátil domů. Po pár drincích alkoholu raději přepsal u kamarádů, kdežto jeho žena z toho vyvodila že spí u své milenky a protože se ženy neumějí ovládat, chytil jí pořádný amok a začalo rodeo.... rozhodla se svého manžela hledat.

Hledala pečlivě a našla. Když se Mark probudil, připravila ho o to nejcennější, co v životě měl... chladnokrevně mu nůžkami ufikla penis. Nastala nepředstavitelná bolest a muž se svíjel v bolestech. Žena zpanikařila a utekla.

Netrvalo dlouho a policie jí stejně brzy na to chytila a tak skončila ve vězení. Pár dní uběhlo a stále svého činu vůbec nelituje. Je připravena přijmout veškeré následky.

„Je to jeho trest za to, že je takový sukničkář. Právě teď má zase novou přítelkyni. Jsem připravena přijmout všechny následky,“ řekla Liezel.

Těžko říci, zda-li muž ve výpovědi lhal a byl vážně nevěrný, či je to vše pouhý výplod ženské fantasie. Nicméně je jasné, že si nyní "její muž" může o nějaké vztahu nechat zdát.

Skalpovaný muž byl převezen do zdravotního střediska Western Visayas v Iloilo City, kde se chirurgové neúspěšně pokusili jeho penis přišít. Protože hlavní nerv byl poškozený, tkán odumřela a lékaři nemohli už nic udělat.

Zdroj: dailymail.co.ukloading...