Nevíte kam studovat? Zkuste Multimediální tvorbu!

Vybíráte si zrovna školu, nebo jen tak přemýšlíte o své budoucnosti? Neuspokojují vás typické druhy českých škol? Gymnázia, Obchodní akademie i průmyslovky vám již v dnešní době nemají co nabídnout. Možná by vás mohl zaujmout právě obor Multimediální tvorba.

Perspektivní střední škola Multimediální tvorba se sídlem v Praze, nabízí možnost vystudovat čtyřletý denní maturitní obor, která škola otevírá pro nadcházející ročník s celkovou kapacitou 20 studentů. Škola je známá díky své moderní a atraktivní výuce, takže se nemusíte bát, že byste nešli s dobou.

Základem studia jsou odborné a profilující předměty: výtvarná tvorba, studium fotografie či designu a multimediální technologie. Po absolvování této školy je možné uplatnění jako programátoři, pracovníci v oblasti výroby tiskových materiálů nebo Multimediálních prezentací. Škola spolupracuje s firmou iStyle a tak mohou studenti uplatnit slevy na produkty od firmy Apple.

http://www.multimedialnitvorba.cz/libs/showimage.php?image=http://www.multimedialnitvorba.cz/images/04-kombi.jpg&size=300x200Studium se zaměřuje na výuku odborných předmětů jako dějiny výtvarné kultury, výtvarná tvorba, multimediální technologie, digitální fotografie a animace, multimediální tvorba, design a jiné. Mimo teorii škola nabízí také odborné praxe ve spolupráci s cestovními a reklamními agenturami, kde probíhají většinou praxe.

Velkou výhodou je, že každý student také dostane ke studiu iPad mini. Škola nabízí svým žákům jedinečnou možnost podílet se na tvorbě a realizaci vlastní skutečné a registrované cestovní kanceláře ARUS. Přijdou do styku s klienty, vyzkouší si práci z role zaměstnance a samozřejmě dostanou finanční ohodnocení.

Výhod a kladů, proč studovat multimediální tvorbu je mnoho. Škola se snaží vyhovět požadavkům studentů a tak je např. možné se připojit na bezdrátovou síť Wi-Fi v prostorách školy. Stahovat si výukové materiály ze sítě online, či si od školy zapůjčit učebnice a sešity.loading...