Nové vuchky do každé kabelky

Designová značka VUCH přišla do Česka nedávno, přesto si už našla velké spousty příznivců. Tedy spíše příznivkyň, protože vyrábí dámské peněženky. Láká designem, kvalitou a také značkou. Kuš, máš už svoji VUCH?

Značka VUCH je určená pro ženy, které se nebojí zaujmout. Jejich peněženky jsou totiž barevné, veselé, případně hravé s puntíky. V současné době jsou v ČR prodávané čtyři kolekce lišící se hlavně vzhledem. Vybavení peněženek je prakticky totožné. Všechny mají kapsičku na zip na peníze, přihrádky na karty, na SIM karty atd. Vnitřní rozložení peněženek je opravdu bohaté se spoustou kapes.

Peněženka VUCH se stane kamarádkou majitelky, nikdy nezradí, neprozradí tajemství a koupí, co je libo. Je dodávána v dárkovém balení – zabalená v krabičce převázané mašlí, což jen podtrhuje originalitu a důraz na design. „Vušky“ jsou vyráběné ze syntetické kůže, díky čemuž jsou pružné, pevné a odolné vůči poškození a vnějším vlivům. Využíváno je několik typů kůže různých barev a povrchových úprav. Péče o materiál je snadná. Zašpinění se dá omýt mokrým hadříkem, vysušenost vyřeší brašnářský krém.

Nové barvy v oblíbených kolekcích

Pro velkou oblíbenost byly nedávno rozšířeny dvě oblíbené kolekce VUCH. Jedná se o edice Diamond a Take me away. Kromě těchto se u nás prodávají ještě Zippy a Dots collection. Dots je v poslední době oblíbená asi nejvíce, na Instagramu pod hashtagy #vuch #vuchka #vuch_cz většinou uvidíte puntíkované kousky.

https://e436.ecdn.cz/img/big/839.jpg

Ale zpět k rozšířeným kolekcím. Do kolekce Diamond přibyly dva nové odstíny růžové – Silken a Scarlet a žlutá Lemony. Silken je světlounká, Scarlet spíš do fialova, jinak jsou obě totožné. Jak jsme si popsali, všechny tři mají přihrádky na fotky, karty, uzavíratelnou kapsu na mince a v rámci kolekce také malý krystal na logu VUCH.

Série Take me away byla obohacena o barevnou variantu Winy (fialková barva) a Silverin (stříbřitě lesklá). Obě mají opět totožnou vnitřní výbavu.

Značka VUCH touží rozpoutat revoluci ve všech kabelkách pomocí peněženek, po kterých zatouží každá žena. Zatím se jim to daří.loading...