Obyčejná zácpa tvrdili lékaři a poslali jí domů! Za pár měsíců byla mrtvá

Teprve devatenáctiletá dívka z Anglie měla běžné zdravotní potíže, jako každý z nás. Protože se zácpou sem tam má každý zkušenost, lékaři se domnívali, že jde o špatné trávení a prostě jí poslali domů.

To ještě nevěděli, že místo zácpy trpí pacientka agresivní formou rakoviny. 

Čas plynul a Megan Prydeová na tom nebyla lépe. Čím dál více se cítila hůř. Nevěděla si rady a ni pomoci a tak se minulý rok v únoru dostavila na další vyšetření, které prokázaly děsivou diagnózu. Žádná zácpa, ale agresivní forma rakoviny tlustého střeva.

Mnoho z vás už ví, že rakovina tlustého střeva je odkazem vašeho životního stylu. To co jíte, nemusí být vždy zdravé a mnoho mladých se o takové věci nezajímá.

Nevzdávala to a přestože se do boje s nemocí pustila naplno, ale bohužel boj prohrála. Rychlému šíření nemoci se už nedalo zabránit.


Zdroj: Facebook.com / Megan Pryde

Dívka z měla velkou podporu jak rodiny, tak celé Anglie, která se o její nemoci dozvěděla z medií. Ještě než si nemoc vzala její život, stihla rozjet kampaň, kterou chtěla zvýšit povědomí o tomto druhu karcinomu.

I když nemoc postihuje zejména starší ročníky, byla právě Megan živým důkazem toho, že se závažná nemoc nemusí vyhnout ani takto mladých lidí. Když se o své chorobě dozvěděla, bylo jí jen osmnáct let a měla celý život před sebou.

Rodina sdělila, že Megan byla se svým osudem smířená a zemřela v tichosti po boku nejbližších. Jejím posledním přáním bylo, aby nebyla pohřbena v černých šatech.

"Jsi nejlepší sestra, kterou jsem si jen mohla přát," loučila se s Megan její sestra.

Zdrcená matka všem poděkovala za podporu v těžké životní situaci.

Tímto bychom chtěli upozornit na tuto nemoc, která se České Republice zdaleka nevyhýbá a my Češi patříme v Evropě mezi TOP. Je to tí, že prostě sníme vše a málo komu záleží na svém zdraví. Raději mávne rukou a ospravedlní se tím, že všichni jednou na něco zemřít musíme. To samozřejmě pravda je, ale vy rozhodujete o tom, zda-li to bude v 50 nebo 85 letech!loading...