Od 11 let si Jasmína neholí nohy! Má stovky chlapů a je šťastná

Mnozí z vás jsou při pohledu na 19 letou Yasminu Gasimovou znechuceni. Tahle mladice se totiž o sebe vůbec nestará! Ale nedělá to jen tak pro nic za nic! To, že se od svých 11 let, kdy jí začali růst první chloupky, neholí... má své důvody.

Ona už totiž od narození trpí vrozenou vadou. Takzvaným NADMĚRNÝM OCHLUPENÍM CELÉHO TĚLA. Svůj boj s touto nemocí už vzdala v 11 letech! Uvědomila si, že jí tak stvořil bůh a proto bude šťastnější taková, jaká je.

Odstraňovat chloupky bylo jako nosit vodu v děravém džbánu, proto se rozhodla s tím skoncovat. Teď vesele ukazuje svoje chlupaté nohy a směje se dívkám v jejím věku, které si je pravidelně holí. Její chlupaté podpaždí už viděl celý internet. 

Sama o sobě říká: "Být chlupatá, neznamená to stejné jako děsivá." Jediné co na sobě netrpí jsou vousy. Mohutný černý knír Jasmína vystát nedokáže. Co ale chlapi? O ty vážně nouze nemá. Jakmile se před lety rozepsala o sém problému do internetového magazínu, chodí jí denně desítky dopisů. Říká, že od této doby, jí už pozvalo na rande více než 500 mužů.

loading...