Zdroj: Simon Waterhouse
15.10.2015 by Rudolf Hasák

Odvážlivec šel na obřízku! Probudil se ale bez penisu

nemá koule, penis, obřízka, chirurgie, skalpel, kůže, kurva co to je

Nejhorší a nejvíc nejšílenější představa, kterou bych nepřál nikomu. John Banks se probudil a zjistil, že je vlastně prakticky holka. Jeho dlouhé léta milovaný penis byl fuč. Jasně že někomu, kdo ho prakticky nepoužívá to je jedno, ale proč zrovna penis? To mu nemohli uříznout třeba nohy?

John Bank z Alabamy se dlouho odhodlával jít na obřízku. Dá se říct, že byl přinucen kvůli zdravotním problémům, které dlouho jeho penis způsoboval. Když se probudil po zákroku z narkózy, nemohl uvěřit vlastním očím. Operace se proměnila v katastrofu a teď se lituje, že vůbec něco podobného podstoupil.

Chirurgové si totiž spletli zákrok a místo obřízky mu penis amputovali. I když amputace zdravého penisu je nelogická, lékaři si museli všimnout, že tady něco smrdí a není v pořádku.

Banks teď čelí mnoha psychickým problémům a manželka mu dala jasně na vybranou. Buďto bude nemocnici žalovat a nechá si své psychické problémy vyčíslit na účet, nebo od něho odejde na dobro!

Pánové! V nouzi poznáte co je ta vaše kobra zač!

Banks se nyní soudí s nemocnicí o miliony dolarů a jeho šance u soudu jsou vysoké! Funkční šulína si za ty peníze ale už těžko pořídí.

Komentáře