Omylem se zabouchl v chladicím boxu s pivem! Místo volání o pomoc začal pít

V obchodě Kiwik Trip v městečku Marshfield v americkém Wisconsinu čekalo na zaměstnance malé zpestření pracovní doby. Když přišli ráno v 6 hodin do práce, čekalo na ně v chladícím boxu překvapení. Našli tam nezvaného hosta, který stihl během noci vypít a ochutnat spoustu piv.

Jeremy Van Ert (38) přišel do obchodu na Central Avenue v úterý krátce před půlnocí. Jak sám řekl médiím, nešťastnou náhodou se zabouchl v chladicím boxu plného různých piv. V USA se tomu říká „beer cave“ – pivní jeskyně.

Co ale měl dělat celou noc? V chladícím boxu není zrovna nejtepleji a zahřát ho mohl jedině alkohol. Dlouho se nerozmýšlel a začal postupně ochutnávat, co mu přišlo pod ruku.

Naštěstí toho moc nevydržel a nestihl ani tolik vypít. V místnosti se teplota pohybuje lehce nad bodem mrazu, do sebe postupně dostal půllitrovou láhev ležáku. Pivo mu rychle přestalo chutnat a přešel na něco krapet silnějšího... plechovky alkoholického koktejlu s názvem Four Loko.

Zaměstnanci říkají, že si pomoc klidně mohl přivolat! Ovšem Van Ert měl zřejmě upito ještě předtím, protože během svého pobytu zvládl pokácet několik krabic plných plechovek.

Druhý den ráno ho vysvobodili, a opilec zdrhl rychleji, než by za vypité pivo zaplatil. I když moc velkou škodu nezpůsobil, policie ho nyní stíhá za krádež.

Chladicí boxy, takzvané "beer caves", jsou v Americe nesmírně populární.

Výmluvy, že se zavřený muž snažil pouze přežít mrazivou noc, policie označila za nepodstatné.

Zabouchl se ještě v době, kdy byli na prodejně stále zaměstnanci a box má průhledné dveře, které rozhodně nejsou zvukotěsné.

Kdyby chtěl, mohl si nezvaný ochutnávač klidně přivolat pomoc. Škoda, kterou způsobil, není je odhadem 170 dolarů (3756 korun), možná Van Ert skončí ve vězení.

Už dvakrát byl totiž usvědčený ze žhářství a dalších trestných činů a na svobodě byl na podmínku. Jeho osud teď bude mít v rukou probační úředník.

Zdroj: Twitter.com, Novinky.czloading...