On měl ten Láďa nakonec vážně pravdu

Také sledujete Primu, když tam pan Hruška prezentuje své nápady, objevy a inspirace? On tedy co slovo, to perla. V jeho podání ledacos může vyznít jako parodie. Ne všechno by se ale mělo brát s humorem, jelikož tenhle mistr koumák by svým časem pro kdejakou hloupost rozhodně neplýtval.

Nedávno zrovna rybařil a jak asi seděl u té vody, napadlo ho vyřešit problém, který trápí čím dál více domácností: vlhké zdi. Noční můra každého, koho to potkalo, protože zbavit se této neúprosné návštěvy nebylo až do nedávna tak snadné. A podříznutí domu a další složité technologie – no komu by se do toho chtělo.

Nejmodernější a ještě navíc milosrdná metoda

Co byste řekli na to, kdyby zásah do zdiva vašeho domu spočíval v pár minutách ne příliš namáhavé práce technika a od té chvíle by bylo po problému? Je tu přístroj OsmoDry a ten je schopen vykonat všechno ostatní za technika i za vás. Využívá totiž inovativní osmo technologii, díky které lze zdi vysušit neinvazivně a bezelektrodově.

Není vůbec potřeba navrtávat díry k umísťování složitých prvků systému ani nic podobně komplikovaného, jak tomu bývá u již výše zmíněného podřezávání stavby. Využití je pestré, OsmoDry si dokáže poradit s vlhkostí v rodinných i bytových domech, v chalupách, školách, ale i v kostelích, kde by mohl být jakýkoliv stavební zásah velmi nevhodný.


Navíc fyzikální proces osmo technologie ničím neškodí zdraví a za provozu přístroje není nutné opouštět vysoušené prostory. Člověk ani nepostřehne, že se kolem něj něco tak užitečného děje.

Každá výhoda se počítá

Není nad to, když se můžeme zbavit strachu z radikálních zásahů do našeho domova. Nehrozí rozbití dlaždic, obkladů, poničení fasády, nebo podlahových krytin a ani nic z toho, co je důležitým důvodem zvolit tento drsný způsob až jako poslední možnou variantu.

Součástí servisu je nezávazné a bezplatné posouzení vlhkosti, kdy technik provede měření odebraného vzorku zdi přímo ve vaší domácnosti. Nic neplatíte, nic nepodepisujete, pouze pak na základě doporučení zvážíte, nakolik je pro vás využití OsmoDry vhodné.

Nemluvě tedy o následné ceně v případě, že se rozhodnete přístroj použít. Ve srovnání s ostatními možnostmi – zejména třeba podřezání zdiva – je OsmoDry zhruba o 60 % levnější záležitostí. Jak si asi firma svým výrobkem může být jistá, když nabízí zákazníkovi možnost nejprve si účinnost přístroje vyzkoušet a zaplatit jej až teprve poté, co se přesvědčí o tom, že zdi jsou vysušené na předem domluvenou hladinu?

Jak málo stačí

Drtivá většina z nás tyto výhody ocení, a proto se technik pouští do práce: navrtá dva otvory, do nich přišroubuje OsmoDry, zapojí jej do sítě a v podstatě může odejít. O vše ostatní se přístroj postará sám – elektromagnetickými vlnami zatlačuje vzlínající vodu zpět do půdy a to zcela nezpozorovatelně, jelikož jeho působení nemá na lidský organismus žádný vliv.

A jak velké prostory zvládne tento nenahraditelný pomocník vysoušet? Pokud si kladete tuto otázku, je nejvyšší čas obrátit se nezávazně na mateřskou společnost OsmoDry s.r.o., která vám jednou pro vždy nevytrhne jen trn z paty, ale i nežádoucí vlhkost ze zdi.loading...