Opilec si šel vybrat peníze a uvízl v bankomatu

Na tento víkend bude mladý opilý muž vzpomínat celý život. Komické situaci se musela smát i přivolaná policie.

Cheng Kao měl té noci již docela upito. Peníze v jeho peněžence mu došli a tak si zašel vybrat do bankomatu. Aby se dostal do zamčené skleněné budky, kde byl umístěn automat, použil pro vstup svoji kartu. Vložil kartu do bankomatu, ale ve svém podnapilém stavu spletl 3x pin!

V tom momentě mu bankomat kartu "sežral" a nechtěl vydat zpět. Cheng Kao zpanikařil, protože bez karty se nemohl dostat zpět ze skleněné budky. Co ho nenapadlo! Dole v prosklené stěně, byla malá větrací škvíra, kterou se odvážlivě rozhodl prolézt. To se mu nevydařilo a tam na několik hodin uvízl.

Znepokojení občané Zhejiang, na východní provincii v Číně, uviděli muže v bezvědomí a tak zavolali záchranou službu a hasiče.


1409324692751_wps_86_Pic_shows_Firefighters_re

Mluvčí požární služby Hsin Ke řekl, že Kao hned vysvětlil, jak v prosklené budce uvízl, proč se snažil dostat ven z bankomatu a to, že byl pod vlivem alkoholu.

Tým záchranářů dělal co mohl, dokonce se mu snažili pomoci tak, že ho navigovali pomocí pokynů, aby ho dostali ven bez komplikací! Kao byl ale příliž zaklíněn a opilý. Hasiči museli tedy rozbít celý skleněný panel. Tato noc se mladíkovi pěkně prodražila!

Zdroj: Dailymail.co.ukloading...