Opilý Polák v noci jezdil po městě v tanku! Za tuhle prdel mu hrozí 8 let

Více než 60letý tank po jízdě v městečku přestal fungovat. Je vám divné, kde se tam vzal tank? Obyvatele polského města Pajęczno v noci vzbudil a vystrašil opilec jezdící na tanku.

Muž měl zřejmě dost... a to tak, že měl původně tank pouze naložit na nákladní auto, avšak prý se mu zlomila nakládací rampa, a tak už tank nemohl na transportní vozidlo zaparkovat. Rozhodl se vydat na cestu za dobrodružstvím.

Vojenská technika nebyla žádnou soukromou sběratelskou vychytávkou, tank T55 starý více než 60 let vlastní samotná polská armáda, informoval o tom server The Independent.

Opitý Poliak v noci jazdil po mestečku na sovietskom tanku. Mal ho len naložiť na nákladiak, teraz mu hrozí 8 rokov basy

Polského dobrodruha proto napadlo, že by se s ním mohl vydat na jízdu po polském městečku, což se u místních obyvatel nesetkalo s velkým pochopením.

Okamžitě zavolali policii, která našla muže opřeného o tank. Když mu dali muži zákona fouknout, zjistili, že je opilý. Tank v té chvíli už nedokázal nastartovat, a proto ho policisté museli nechat z města odvézt, napsal polský portál Twoje Pajęczno.

Muž samozřejmě skončil v poutech a momentálně mu hrozí až 8 let vězení. Kdyby řídil opilý osobní auto, maximální trest by dosáhl 2 roky za mřížemi, avšak tím, že po městě jezdil tankem a vážně ohrožoval své okolí, potenciální trest narostl.loading...