Oslavil 110. narozeniny! Recept na dlouhý život dobře znáte!

↑ ilustrativní fotografie

Mark Behrends před měsícem oslavil své úctyhodné 110. narozeniny. Pravděpodobně nejstarší žijící Američan prozradil lék na dlouhověkost. Nejsou to žádné léky, ale chutný nápoj, který zná dobře téměř každý Čech.

Mark už dlouho nemocný nebyl, když tedy mezi to nepočítáme špatný sluch. Problémy s komunikací ho ale v životě nějak neohrozí. Mark je v podstatě jinak zdraví jako rybička. Sám o sobě říká, že za mladých let, myšleno do devadesátky mu nic nebylo. Sem tam rýmička ale nic vážného. 

Velice zajímavé ale je, jaký lék mu pomohl se dožít tak vysokého věku. Není to nic tajného, prozradil to médiím s nadšením. Každý den si dopřeje alespoň jednu plechovku piva. Pivo nepije pravidelně, ale většinou odpoledne kolem 15. hodiny.

Není první a asi ani poslední, kdy oslavenec narozenin s třemi číslicemi, si do svého dlouhého věku hověl alkoholickým nápojům.

Mark žije stále v domově důchodců v Nebraska City. Rád tráví čas s lidmi a poslouchá jejich životní příběhy. Říká, že k životu nepotřebuje žádné technologie a ani dokonce televizi.

Zajímalo by vás, kde celý život pracoval? Vyrůstal na farmě, kde taky celý život od rána do večera trávil dny. To ho  také živilo! Čerstvé ovoce a zelenina spolu s pobytem na čistém vzduchu v jeho dlouhověkosti také hrála roli.

Přejeme hodně zdraví a štěstí :)loading...