Osmnáctka prodává na internetu své panenství! Chce byt, auto a vejšku

Ahoj, jmenuji se Kim a prodám ti své panenství.

Na internetu najdete skoro vše! Můžete si objednat zbraň, drogy nebo sex s osmnáctiletou neposkvrněnou dívkou. Pokud máte doma velké porcelánové prasátko a šetříte si na královskou dovolenou, možná bych zvážil, zda-li se nevyplatí investovat do tohoto zážitku s mladou osmnáctkou, na který budete vzpomínat celý život.

Pro ty, kteří již začali počítat úspory, máme dobrou zprávu.  Dívka nabízí i lékařský doklad, kde je černě na bílém napsáno, že skutečně nikdy s nikým nespala. A proč se k tomuto šílenému činu odhodlala? Za peníze si chce zaplatit školné, koupit byt a auto.

Pokud jí podpoříte, nemusíte mít nějaké výčitky svědomí, neboť v podstatě uděláte dobrou věc. Podle německých médií se totiž dívka obrátila na specializovanou eskortní agenturu, která je známá tím, že prodává panenství dívek za miliony!

Inzerát zoufalé dívky volající o pomoc zní jasně! “Ahoj, jmenuji se Kim a chtěla bych prodat své panenství,”. Pro vážné zájemce je šance vidět zboží a osahat jej předem...

Nedávno jsme psali o Aleexandře Khefren, která se nedávno odhodlala k podobnému rozhodnutí. Je možné, že se Kim inspirovala a vydala se z dobrodružství za dospělostí hlavou z kopce a ještě ji z toho něco kápne!  Nabídka začíná ve zvrácené online kauci na 100 tisících dolarů, 20 procent z nich pak půjde jako poplatek agentuře.


Šli byste do toho za ty peníze také? :_o ?loading...